NiezależnaOpinia

  Opinie OshKosh B'gosh

  OshKosh B'gosh należy do Carter's, Inc. (CRI) - ugruntowanej firmy z historią sięgającą 1865 roku. Jest największym markowym sprzedawcą odzieży dziecięcej i dziecięcej w Stanach Zjednoczonych, odzież marketingowa pod 2 najbardziej rozpoznawalnymi i trwałymi markami w kraju, Carter's i OshKosh B'gosh. Centrala firmy znajduje się w Atlancie w stanie Georgia.

  O OshKosh B'gosh

  Ubrania i akcesoria Cartera i OshKosha B'gosha są sprzedawane w ponad 600 sklepach detalicznych należących do firmy, a także w tysiącach krajowych domów towarowych i niektórych największych sklepach detalicznych w kraju, takich jak Babies 'R Us®, Belk®, Bon-ton ®, JCPenney®, Kohl's®, Macy's® i Sears®. Inne marki z rodziny OshKosh B'gosh to: Carters, Child of Mine, Just One You i Genuine Kids.

  Oferta firmy

  OshKosh B'gosh chwali się, że stosuje wysokiej jakości tkaniny, urocze wzory i dbałość o detale, które to łączą się, tworząc markę, której mamy zaufały od pokoleń. Od wygodnych dżinsów po praktyczną piżamę dla dzieci, mamy mogą liczyć na to, że OshKosh B'gosh zachowa wszystkie potrzeby ich dzieci na pierwszym miejscu. Porównaj ofertę firmy z konkurencją naszej stronie.

  OshKosh B'gosh należy do Carter's, Inc., który sprzedaje odzież i inne produkty dziecięce pod kilkoma markami. Poza marką należącą do Cartera, OshKosh B'gosh i Skip Hop, etykiety te są przeznaczone wyłącznie dla określonych sprzedawców detalicznych i obejmują od 2018 roku. Dostępne są wyłącznie w sklepach Target Corporation: Just One You, Precious Firsts, Genuine Kids. Wyłącznie w Walmart: Child of Mine. Wyłącznie w Amazon: Simple Joys. Logo każdej ekskluzywnej marki zwraca uwagę, że jest „zrobione przez Cartera”, z wyjątkiem Genuine Kids, który nosi etykietę „od OshKosh”. Genuine Kids został sprzedany od 2003 roku, zanim OshKosh został przejęty przez Carters, Inc. OshKosh B’gosh na polskim rynku to nowość – dostępne są w sklepach internetowych od marca 2019 roku.

  Opinia końcowa

  OshKosh B'gosh jest dobrym miejscem do kupowania uroczych ubrań, butów i akcesoriów dla malucha. Nowe ceny towarów są rozsądne, sprzedaż sprawna, a program lojalnościowy korzystny, w zasadzie regularnie wysyłają kupony i małe karty upominkowe. Kiedy kupujesz dużo ubrań dla małych dzieci, wszystkie te 5-dolarowe karty upominkowe z pewnością się sumują.

  Większość ubranek wykonana jest z wyjątkowo miękkiej bawełny, która po wielu praniach nadal trzyma się znakomicie. Body 6-miesięcznego dziecka, prane 2 razy w tygodniu, wybielane, szorowane szczoteczką nadal wygląda jak nowe. Nie traciły ani koloru, ani fasonu. Carters to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieży dziecięcej na świecie. Charakterystyczny styl jest zakorzeniony w dżinsach, żywej palecie kolorów i kunsztownej dbałości o szczegóły.

  Ubrania posiadają przyjazne dla dzieci funkcje, takie jak rozszerzalne ramiona ułatwiające przewożenie odzieży nad głową dziecka lub pajacyki, które odskakują od stóp do głów w celu łatwej zmiany garderoby, pomyśleliśmy o tym. Ubrania dziecięce i dziecięce OshKosh B'gosh są wytwarzane z tą samą dobrą jakością. Od ukochanych sukienek, zestawów mix i matchów oraz przytulnych piżam, OshKosh B'gosh sprawia, że ubieranie dzieci jest łatwe. Warto spróbować.

  OshKosh B'gosh
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o OshKosh B'gosh

  Twoja opinia