NiezależnaOpinia

  Opinie Oluscha Kiss

  O firmie OLUSCHAKISS

  Lakiery hybrydowe to sposób na długotrwale piękny i błyszczący manikur. O ile sama ich aplikacja nie sprawia większego kłopotu, poza wydłużeniem czasu malowania niż w przypadku tradycyjnych lakierów, to już samo ich zdejmowanie nie należy do najprzyjemniejszych. Marek lakierów hybrydowych jest wiele.

  Najnowsze badania wykazują, że coraz więcej kobiet poszukuje wygodnych i nowoczesnych rozwiązań, które skrócą czas malowania paznokci. W odpowiedzi na powyższe potrzeby powstał ekspresowy lakier hybrydowy OLUSCHAKISS. Marka OLUSCHAKISS bierze swoje początki z wielkiej pasji do kolorów, wzorów i małego uroczego salonu paznokci w sercu Krakowa. To właśnie tam powstał pomysł na stworzenie ekspresowych lakierów hybrydowych OLUSCHAKISS.

  O lakierach hybrydowych. Recencja

  Duży wybór odcieni oraz natyralne kolory. Lakier znajduje się w estetycznie wykonanej biało-czarnej buteleczce o pojemności 8 ml. Każda buteleczka posiada nalepkę w kolorze lakieru. Pędzelek jest krótki i precyzyjnie przycięty dzięki czemu nakładanie lakieru jest komfortowe. Unikamy nieestetycznego zalewania skórek. Konsystencja lakieru jest średnio gęsta. Lakier podczas aplikacji nie spływa na boki.

  Przed aplikacją lakieru należy odtłuścić paznokcie oraz dokładnie wstrząsnąć lakier. Następnie wystarczy nałożyć dwie bardzo cienkie warstwy lakieru. W przypadku zbyt grubych warstw lakier może się zmarszczyć. Każdą z warstw trzeba utwardzić w lampie UV przez 2 minuty a w lampie LED przez 60 sekund. Innowacyjna formuła nie wymaga użycia bazy oraz topu. Nie trzeba także przemywać końcowej warstwy cleanerem. Pierwsza próba aplikacji wypadła bardzo pozytywnie. Czas nakładania był nieco dłuższy ale to raczej przez moją przezorność. Lakier utwardzałam przez 90 sekund w lampie LED. Osobno utwardzałam kciuk, palec wskazujący z palcem środkowym a na koniec palec serdeczny z małym palcem. Następnym razem spróbuję utwardzić osobno tylko kciuk tak jak zaleca firma OluschaKiss. Pomimo braku topu lakier zachwyca intensywnym połyskiem. Szczegóły o recencji mozna przeczytać tytaj.

  Więcej o produkcie

  Ekspresowy lakier hybrydowy OLUSCHAKISS to tylko 2 warstwy koloru, bez użycia bazy i topu. Łatwa 15-minutowa aplikacji oraz bezinwazyjne zdejmowanie w 3 minuty. Formuła lakieru o przedłużonej trwałości jest przyjazna dla płytki paznokcia. Niesamowite odcienie i połysk utrzymują się aż 14 dni!

  Płatność

  Płatności online obsługiwane są przez bezpieczny polski system do natychmiastowych płatności Blue Media S.A. Zamówienia można także opłacać przelewem na konto bankowe: Oluscha Sp. z o.o. Nr. konta Raiffeisen Bank Polska S.A.: 45 1750 0012 0000 0000 2938 5734 W tytule przelewu podaj swój adres mailowy, ilość oraz nazwę produktów. Kontakt Dodatkowe pytania dotyczące ochrony prywatności trzeba kierować na adres e-mail: welcome@oluschakiss.com.

  Pozostaw swoją opinie!

  Korzystałeś już ze sklepu lakierów hybrydowych Oluschakiss.pl? Jak wrażenia? Twoje wybrane produkty dotarły na czas? Podziel się tym z innymi i ochroń ich przed stratą czasu i pieniędzy! A może produkty są świetne, sklep polecasz wszystkim znajomym? O tym też napisz. Wylej swoje myśli na papier. Każda opinia jest dla nas ważna. Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Oluschakiss otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi.

  Oluscha Kiss
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Oluscha Kiss

  Twoja opinia