NiezależnaOpinia

  Opinie Łożkoholicy

  O sklepie Łóżkoholicy

  Firma Lozkoholicy.PL powstała w 2009 roku. Zajmuje się sprzedażą detaliczną produktów tekstylnych z kategorii dom i ogród za pośrednictwem Internetu. Przedsiębiorstwo wywodzi się od firmy rodzinnej, której początki sięgają 1989 roku, zajmującej się sprzedażą detaliczną jak i hurtową na rynku tradycyjnym poprzez sklepy stacjonarne.
  Sklep internetowy Łóżkoholicy.pl prowadzony jest przez Lozkoholicy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedziba w Żelkowie-Kolonii (adres: ul. Zacisze 34, 08-110 Żelków-Kolonia), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000779244 posiadającą numer NIP: 8212662632 REGON: 382938470.

  Oferta w sklepie Łóżkoholicy

  W ofercie sklepu Łóżkoholicy znajdziesz produkty do salonu i sypialni takie jak: komplety pościeli (pościel satyna bawełniana, bawełniana 3D z mikrowłókna, makosatyna, dla dzieci - bajkowe, piłkarska dziecięca, 3D satyna bawełniana, atłasowa, flanelowa, holenderska); koce i pledy (koce akrylowe ekskluzywne, z mikrofibry, flanelowe, futrzane, 3D, akrylowe, dla dzieci, z fotelówkami, piknikowe i plażowe, polarowe, Elway); narzuty na łóżko i kanapę (narzuty pikowane, futrzane i dwustronne, żakardowe, patchwork, satynowe, na łóżko dla dzieci, welurowe, na fotele / narożniki); poszewki na poduszki (poszewki dekoracyjne, na poduszki dla dzieci, łowickie, futrzaki, włochate, z mikrofibry, oościelowe, Minky); Poduszki (poduszki puchowe, półpuchowe, antyalergiczne, dla dzieci, wypełnienia antyalergiczne); kołdry (kołdry puchowe, półpuchowe, antyalergiczne, zestawy kołdra + poduszka, komplety pościeli dziecięcej, kołdry wełniane, ocieplacze); prześcieradła (prześcieradła frotte, Jersey, satyna bawełniana, bawełniane, dla dzieci, z kory, podkłady i ochraniacze na materac); zasłony. Ponadto znajdziesz w sklepie bieżniki na stół, obrusy, serwety, fartuchy kuchenne, ścierki i ściereczki kuchenne, dywaniki łazienkowe i ręczniki, tkaniny obrusowe i tkaniny dekoracyjne na poszewki, obrusy na wymiar, tekstylia hotelowe, nowości i bestsellery.
  W sklepie masz możliwość uiszczenia zapłaty: przelewem, za pobraniem, płatnością w systemie PayU (dodatkowa w opłata wysokości: 1 %), płatnością w systemie PayPal (dodatkowa w opłata wysokości: 1,2 %), płatności IAI Pay.
  Dostawa towarów jest ograniczona do Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania. Holandia, Irlandia, Litwa, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Słowacja, Wielka Brytania, Włochy – ceny za wysyłkę ustalane są indywidualnie przed zakupem. i odbywa się pod adres wskazany przez Ciebie w trakcie składania Zamówienia. Dostawa zamówionych towarów realizowana jest za pośrednictwem: Poczty Polskiej, Firmy kurierskiej, Paczkomatów. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w sklepie stacjonarnym. Odbierając zamówiony towar w sklepie, możesz zapłacić tylko gotówką.

  Co sądzisz o ofercie Łożkoholicy?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Łożkoholicy? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów ofertowanych przez Łożkoholicy? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Łożkoholicy.

  Pokój dziewczynki - Pokój mojego dziecka - Pościel satyna bawełniana

  Łożkoholicy
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Łożkoholicy

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Łożkoholicy jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Łożkoholicy. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Łożkoholicy?

  Łożkoholicy działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Łożkoholicy . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.