Oclean

Wszystkie opinie

Oclean

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marcela
Szczoteczkę Oclean X Pro używałam 30 dni (co ciekawe nie rozładowała się przez ten czas). Jej obsługa jest bardzo prosta (ułatwia to dotykowy wyświetlacz). Intuicyjna aplikacja zdecydowanie motywuj...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  szczoteczka

  Szczoteczkę Oclean X Pro używałam 30 dni (co ciekawe nie rozładowała się przez ten czas). Jej obsługa jest bardzo prosta (ułatwia to dotykowy wyświetlacz). Intuicyjna aplikacja zdecydowanie motywuje do osiągania lepszej techniki szczotkowania (rekomendacje, raporty, wskazówki).
  Początkowo jej design nie robił na mnie wrażenia (mimo wbudowanego kolorowego ekranu). Moją uwagę przykuwało niczym niewyróżniające się włosie głowicy przypominające szczoteczkę dla juniora. W praktyce jej skuteczność i efekt osiągnięty po szczotkowaniu (gładkość zębów niemożliwa do osiągnięcia po myciu zwykłą szczoteczką) świetnie wypada w zestawieniu z niską ceną.
  Przy korzystaniu ze szczoteczki nie odczuwałam dyskomfortu nawet na najbardziej intensywnym programie. Nie uszkadza dziąseł (co zdarzało mi się przy szczoteczkach rotacyjnych). Nie robi dużego hałasu. Polecam!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...