NiezależnaOpinia

  Opinie NVIDIA

  O firmie NVIDIA?

  Nvidia Corporation – amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe będące jednym z największych na świecie producentów procesorów graficznych i innych układów scalonych przeznaczonych na rynek komputerowy. Nvidia jest także głównym dostawcą (pod względem udziału w rynku) kart graficznych dla komputerów osobistych ze swoją standardową serią GeForce. Firma produkuje także konsole (Nvidia Shield) oparte na Androidzie. Logo firmy to zielony prostokąt, na który częściowo zachodzi spirala.
  Założona została w 1993 roku przez Jen-Hsun Huanga, Chrisa Malachowsky’ego i Curtisa Priema. Główna siedziba firmy mieści się w Santa Clara, w stanie Kalifornia, w Stanach Zjednoczonych.

  Oferta w sklepie NVIDIA

  W ofercie sklepu GeForce® znajdziesz karty graficzne.
  Pierwszą z nich jest GeForce RTX™ 2080 Ti w cenie5.549,00 zł. Najnowszy flagowy model karty graficznej firmy nVidia to rewolucja w sferze realizmu i wydajności w grach. Potężna architektura GPU nVidia Turing™ , przełomowe technologie oraz 11 GB ultraszybkiej pamięci GDDR6 kolejnej generacji sprawiają, że jest to absolutnie najpotężniejszy gamingowy układ GPU na świecie.
  Kolejne karty graficzne w tej kategorii to: GeForce RTX 2080 Super za 3.349,00 zł, GeForce RTX 2070 Super za 2.399,00 zł, GeForce RTX 2060 Super za 1.899,00 zł oraz GeForce RTX™ 2080, GeForce RTX™ 2070, GeForce RTX™ 2060, GeForce GTX 1660 Ti ORAZ 1660, GeForce GTX 1660 Super, GeForce GTX 1650 Super, GeForce GTX 1650 i NVLink. Ponadto w sprzedaży znajdziesz karty graficzne serii Titan, streamery multimedialne nVidia Shield.
  Shield TV zawiera całkowicie nowy pilot SHIELD, Dolby Vision Atmos, procesor NVIDIA® Tegra® X1 + i wbudowany asystent Google.
  SHIELD TV PRO zawiera całkowicie nowy pilot SHIELD, Dolby Vision · Atmos, procesor NVIDIA® Tegra® X1 +, 2x porty USB, 3 GB pamięci RAM, serwer multimediów Plex i wbudowany asystent Google
  Ponadto w sklepie dostępne są zestawy deweloperskie Jetson NVIDIA JETSON.
  Zestaw deweloperski NVIDIA® Jetson Nano ™ to mały, potężny komputer, który pozwala na równoległe uruchamianie wielu sieci neuronowych w aplikacjach takich jak klasyfikacja obrazów, wykrywanie obiektów, segmentacja i przetwarzanie mowy. Wszystko w łatwej w obsłudze platformie, która działa na zaledwie 5 watów. Wystarczy włożyć kartę microSD z obrazem systemu, uruchomić zestaw deweloperski i rozpocząć korzystanie z tego samego zestawu SDK NVIDIA JetPack, który jest używany w całej rodzinie produktów NVIDIA Jetson ™. JetPack jest kompatybilny z wiodącą na świecie platformą sztucznej inteligencji firmy NVIDIA do szkolenia i wdrażania oprogramowania AI, zmniejszając złożoność i wysiłek programistów.
  Kolejnym zestawem deweloperskim jest NVIDIA® Jetson Xavier NX ™ zapewnia najwyższą wydajność superkomputera. Zawiera moduł Jetson Xavier NX do opracowywania multimodalnych aplikacji AI ze stosem oprogramowania NVIDIA w zaledwie 10 W. Możesz także skorzystać z obsługi natywnej dla chmury, aby łatwiej opracowywać i wdrażać oprogramowanie AI na urządzeniach brzegowych. Zestaw programisty jest obsługiwany przez cały stos oprogramowania NVIDIA, w tym przyspieszone zestawy SDK oraz najnowsze narzędzia NVIDIA do opracowywania i optymalizacji aplikacji. Dołączony jest moduł Jetson Xavier NX i referencyjna płyta nośna, a także zasilacz prądu przemiennego.
  Ponadto w sklepie dostępne są: JETSON AGX XAVIER JETSON TX2, Karty graficzne Quadro, Stacja NVIDIA DGX, Sklep z narzędziami NVIDIA oraz Gear Store.

  Co sądzisz o ofercie NVIDIA?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z NVIDIA? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług NVIDIA jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat NVIDIA i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od NVIDIA.

  HAUL zagraniczne sklepy internetowe

  NVIDIA
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NVIDIA

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy NVIDIA jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o NVIDIA. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje NVIDIA?

  NVIDIA działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Telewizja, filmy w Internecie, Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na NVIDIA . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.