NiezależnaOpinia

  Opinie NutriStore

  O sklepie

  Nutri Store Każdy ćwiczący na pewnym poziomie zaawansowania oprócz ciężkiego treningu i przemyślanej diety wymaga również dodatkowego wsparcia. Chodzi tutaj mianowicie o suplementy diety, które pozwalają wejść naszym treningom na wyższy poziom. Dlatego też warto odnaleźć miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w produkty tego rodzaju. Muszą one oczywiście być najlepszej jakości oraz posiadać atrakcyjne ceny. Zdecydowanie takim miejscem jest sklep Nutri Store, który to za swój cel postawił sprostanie oczekiwaniom wszystkich pasjonatów sportu. Na każdym kroku dbają o to, aby oferowane produkty pochodziły wyłącznie od renomowanych producentów z certyfikatami. Stąd też nabywając odżywki każdy użytkownik, ma pewność ich wysokiej jakości. Co więcej, mogą swoim Klientom udzielić profesjonalnego doradztwa i tym samym na przykładach wskazać, jakie aminokwasy i białka wybrać lub też która kreatyna jest najbardziej przyswajalna. Do tego każdy zainteresowany może liczyć na szybką realizację zamówienia. Na wszystkich odwiedzających sklep czekają najlepsze produkty oraz atrakcyjne promocje. Zapraszają również trenerów i instruktorów szukających dodatkowego dochodu, który gwarantuje program partnerski.

  Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Wszystkie zamówienia realizowane są zgodnie, nie dłużej jednak niż w ciągu 48 godzin roboczych, 5 dni w tygodniu. Czas realizacji uzależniony jest głównie od dostępności produktów. Czas oczekiwania może wydłużyć się tylko w sytuacji chwilowego braku określonego towaru. W takim przypadku klient zostanie niezwłocznie poinformowany droga mailową.

  Jak dokonać płatnoci za zamówienie?

  Akceptujemy poniższe formy płatności:

  1.Płatność z góry, przelewem.

  2.Płatność z góry, kartą płatniczą. Po dokonanych zakupach, Klient jest przekierowywany do serwisu partnera, gdzie dokonuje bezpiecznej płatności.

  3.Płatność z góry, szybkie przelewy. Szybkie przelewy dostępne są dla następujących banków: BGŻ, BPH, BZWBK (Przelew24), Citibank, Deutsche Bank, ING Bank Śląski, Inteligo (Intelipay), Kredyt Bank, LUKAS, Millenium, MultiBank (MultiTransfer), Nordea, Pekao (Pekao24Przelew), Polbank oraz Raiffeisen Bank.

  4.Płatność przy odbiorze. Za zamówione produkty zapłacimy kurierowi, przy odbiorze przesyłki. W przypadku płatności kartą płatniczą lub przelewem zlecenie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty.

  Dostawa towaru, jak to się odbywa?

  Przesyłki wysyłane przez sklep www.nutristore.pl są dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zamówienia wysyłane Pocztą Polską, Pocztex48 również w większości przypadków docierają na drugi dzień od nadania, natomiast z reguły są to dwa dni robocze od nadania przesyłki. Wydłużenie tego czasu może być wydłużone przez zwiększone natężenie pracy poczty – na przykład okres przedświąteczny lub nieobecność adresata. W przypadku nieobecności adresata zostanie wystawione awizo i paczka będzie czekała do odbioru w rejonowym urzędzie pocztowym przez 14 dni. Jeśli w ciągu 7 dni nie zostanie odebrana, wystawione będzie awizo powtórne, a po kolejnych 7 dniach nieodebrania przesyłki, wróci ona do nadawcy. UWAGA! Jeżeli paczka nie doszła po kilku dniach proszę udać się do Urzędu Pocztowego, nawet gdy nie zostało nam pozostawione awizo. Proszę pamiętać aby zabrać ze sobą dowód tożsamości.

  Zostaw swoją opinie!

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu Nutri Store? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  NutriStore
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NutriStore

  Twoja opinia