NiezależnaOpinia

  Opinie NutriBullet

  O sklepie NutriBullet

  Właścielem sklepu NutriBullet jest firma Studio Moderna Polska Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Warszawie przy Cybernetyki 9; NIP: 782-22-83-192; REGON: 634530046; Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000181026 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy; Kapitał zakładowy: 3,208,000 zł.
  Studio Moderna jest wiodącą platformą e-commerce w Europie Środkowej i Wschodniej rozpoznawalną pod nazwą Top Shop. Zajmuje się sprzedażą wysyłkową produktów użytkowych. Założona została w 1992 roku w Słowenii. Jest obecna w 21 krajach. Na rynku polskim istnieje od 1997 r. Posiada 6 sklepów internetowych Top Shop, Dormeo, Delimano, Mango oraz NutriBullet i Walkmaxx , a także prowadzi sprzedaż za pośrednictwem telewizji oraz katalogów dostarczanych do ponad 100 tysięcy czytelników z całej Polski oraz własne Call Center, które służy pomocą i radą na każdym etapie realizacji zamówienia. Produkty NutriBulellet są dostępne w 34 punktach stacjonarnych Mango w Polsce.

  Oferta w sklepie NutriBullet

  W ofercie sklepu znajdziesz przede wszystkim blendery NutriBullet. Jest to innowacyjny blender o wysokiej mocy, który dzięki specjalnym 6-ramiennym ostrzom ekstrakcyjnym oraz technologii cyklonowej z niebywałą łatwością wydobędzie najbardziej niezbędne składniki odżywcze ze świeżych owoców i warzyw, rozłupie nasiona, zmiażdży łodygi, rozetrze skórki, wydobywając z tkanek roślinnych to co w nich najlepsze – witaminy, minerały i inne substancje o wartościach odżywczych. Wystarczy zaledwie 30 sekund i twój zdrowy koktajl zwany przez producenta blendera NutriBlastem, jest gotowy.
  Klienci doceniają NutriBullet za: szybkość i moc, niewielkie rozmiary i kompaktowość - każdy znajdzie dla nich miejsce w kuchni, unikatowe i ostre ostrza, łatwość mycia zarówno w zmywarce jak i ręcznie, koktajl można zabrać bezpośrednio ze sobą do pracy lub szkoły, nowoczesny design, plastikowe elementy wyprodukowane bez użycia szkodliwych substancji BPA, bezpieczeństwo w użytkowaniu także przez dzieci oraz bardzo duża wytrzymałość.
  Będąc klientem sklepu nutribullet.pl możesz skorzystać z następujących sposobów płatności: przelew elektroniczny za pośrednictwem serwisu płatności internetowych PayU.pl, przesyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej, płatność przy odbiorze - płatność za towar w momencie odbioru przesyłki u kuriera, sklep oferuje także możliwość zakupu swoich produktów w wygodnym systemie ratalnym, od 3 do 36 rat.
  Koszt dostawy dla przesyłek do 5 kg wynosi 19,90 zł.
  W zależności od wyboru produktu, zamówienia zostanie wysyłane do Ciebie do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Twoje zamówienie dotrze w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od dnia nadania. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi około 6 dni roboczych.

  Co sądzisz o ofercie NutriBullet?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty NutriBullet? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów ofertowanych przez NutriBullet? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Jak smakują koktajle zrobione za pomocą NutriBullet? Czy korzystanie z NutriBullet jest bezpieczne dla dzieci? Czy blender NutriBullet jest łatwy w obsłudze? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od NutriBullet.

  Oczyszczające koktajle, soki, smothie i shake - blender NutriBullet - przepisy, opinia

  NutriBullet
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NutriBullet

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy NutriBullet jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o NutriBullet. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje NutriBullet?

  NutriBullet działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Porady dietetyczne, Odchudzanie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na NutriBullet . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.