NiezależnaOpinia

  Opinie NutriBullet

  O sklepie NutriBullet

  Właścielem sklepu NutriBullet jest firma Studio Moderna Polska Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Warszawie przy Cybernetyki 9; NIP: 782-22-83-192; REGON: 634530046; Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000181026 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy; Kapitał zakładowy: 3,208,000 zł.
  Studio Moderna jest wiodącą platformą e-commerce w Europie Środkowej i Wschodniej rozpoznawalną pod nazwą Top Shop. Zajmuje się sprzedażą wysyłkową produktów użytkowych. Założona została w 1992 roku w Słowenii. Jest obecna w 21 krajach. Na rynku polskim istnieje od 1997 r. Posiada 6 sklepów internetowych Top Shop, Dormeo, Delimano, Mango oraz NutriBullet i Walkmaxx , a także prowadzi sprzedaż za pośrednictwem telewizji oraz katalogów dostarczanych do ponad 100 tysięcy czytelników z całej Polski oraz własne Call Center, które służy pomocą i radą na każdym etapie realizacji zamówienia. Produkty NutriBulellet są dostępne w 34 punktach stacjonarnych Mango w Polsce.

  Oczyszczające koktajle, soki, smothie i shake - blender NutriBullet - przepisy, opinia

  Oferta w sklepie NutriBullet

  W ofercie sklepu znajdziesz przede wszystkim blendery NutriBullet. Jest to innowacyjny blender o wysokiej mocy, który dzięki specjalnym 6-ramiennym ostrzom ekstrakcyjnym oraz technologii cyklonowej z niebywałą łatwością wydobędzie najbardziej niezbędne składniki odżywcze ze świeżych owoców i warzyw, rozłupie nasiona, zmiażdży łodygi, rozetrze skórki, wydobywając z tkanek roślinnych to co w nich najlepsze – witaminy, minerały i inne substancje o wartościach odżywczych. Wystarczy zaledwie 30 sekund i twój zdrowy koktajl zwany przez producenta blendera NutriBlastem, jest gotowy.
  Klienci doceniają NutriBullet za: szybkość i moc, niewielkie rozmiary i kompaktowość - każdy znajdzie dla nich miejsce w kuchni, unikatowe i ostre ostrza, łatwość mycia zarówno w zmywarce jak i ręcznie, koktajl można zabrać bezpośrednio ze sobą do pracy lub szkoły, nowoczesny design, plastikowe elementy wyprodukowane bez użycia szkodliwych substancji BPA, bezpieczeństwo w użytkowaniu także przez dzieci oraz bardzo duża wytrzymałość.
  Będąc klientem sklepu nutribullet.pl możesz skorzystać z następujących sposobów płatności: przelew elektroniczny za pośrednictwem serwisu płatności internetowych PayU.pl, przesyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej, płatność przy odbiorze - płatność za towar w momencie odbioru przesyłki u kuriera, sklep oferuje także możliwość zakupu swoich produktów w wygodnym systemie ratalnym, od 3 do 36 rat.
  Koszt dostawy dla przesyłek do 5 kg wynosi 19,90 zł.
  W zależności od wyboru produktu, zamówienia zostanie wysyłane do Ciebie do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Twoje zamówienie dotrze w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od dnia nadania. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi około 6 dni roboczych.

  Co sądzisz o ofercie NutriBullet?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty NutriBullet? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów ofertowanych przez NutriBullet? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Jak smakują koktajle zrobione za pomocą NutriBullet? Czy korzystanie z NutriBullet jest bezpieczne dla dzieci? Czy blender NutriBullet jest łatwy w obsłudze? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od NutriBullet.

  NutriBullet
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NutriBullet

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy NutriBullet jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o NutriBullet. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje NutriBullet?

  NutriBullet działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Porady dietetyczne, Odchudzanie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da NutriBullet com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!