NiezależnaOpinia

  Opinie Newfrog

  O firmie NewFrog.com

  NewFrog.com to platforma internetowa zajmująca się handlem elektronicznym, która oferuje ponad 200 000 produktów, w tym elektronikę użytkową, odzież, biżuterię i zegarki dostępne w magazynie, w bezkonkurencyjnych cenach i gotowe do wysyłki w ciągu 2 dni roboczych.

  Cena

  NewFrog jest właścicielem wielu dostawców i wspulnymi siłami, prowadzi ciągły program oszczędnościowy. Kupując w tym sklepie internetowym, możesz uzyskać zniżkę 10-70% niż na e-bay lub na innych stronach internetowych. Oczywiście, gdy oglądasz produkt na NewFrog.com, może wydawać się, że cena ich produktu jest wyższa niż u innych, po prostu, dodaj inny adres URL w «Price Match». NewFrog.com wybierze go i odpowiednio dostosuje odpowiednią cenę.

  Jeśli wybierzesz opcję Airmail, aby dostarczyć paczkę, wszystkie produkty będą bezpłatne.

  Zmienność produktu

  Chiny, które mają ogromne możliwości wprowadzania i produkcji nowych artykułów, odgrywają ważną rolę na rynku międzynarodowym. A Guangdong, w którym znajduje się większość naszego producenta, jest najważniejszym wydarzeniem Chin w tej dziedzinie.

  NewFrog wykorzystuje te zalety i stale wprowadza produkty o nowoczesnym designie, niezawodnej jakości i niedoścignionej cenie, aby zadowolić potrzeby klientów.

  Co więcej, NewFrog uważa, że "zadowolenie zmieniających się wymagań klientów" to główna cel. Monitorują wiodących sprzedawców na globalnym rynku elektronicznym w odpowiednim czasie i stale komunikują się z klientami, aby wiedzieć, czego naprawdę potrzebują. Co zwiększa także popularność ich produktów.

  Zoptymalizowany proces dostawy

  NewFrog stosuje zoptymalizowaną procedurę w celu skrócenia czasu, czyli potwierdzenia otrzymania płatności, drukowania zamówienia i dostawy. Co więcej, ich silne zarządzanie całym procesem dostaw ułatwia również samą dostawę. Przy zakupie u NewFrog, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin wcześniej niż na innych stronach.

  Jakość konkurencyjna

  NewFrog.com wybiera produkty do sprzedaży w oparciu o ich doskonałe wzornictwo i sprawdzoną niezawodność sprzętu. Produkty są nie tylko wyjątkowo zaprojektowane, ale również wykonane z trwałych materiałów. Ponadto stworzyli bardzo rygorystyczny i kompleksowy system kontroli jakości.

  Przed wysłaniem produktów, oni przechodzą przez IQC (Kontrola jakości początkowej), IPQC (kontrola jakości w trakcie procesu) i OQC (kontrola jakości wyjściowej). Wdrażają również mechanizm jakości CLCA (zamknięta pętla), aby zapewnić jakość jakości sprzężenia zwrotnego i ciągłe doskonalenie jakości ruchu.

  Prawo do wymiany

  Masz prawo zwrócić zamówiony towar. NewFrog płaci w odwrotnej regularnej przesyłce. Witryna nie wskazuje, kiedy należy zwracać towar, więc w każdym przypadku zalecamy skontaktowanie się z działem obsługi klienta.

  Funkcje specjalne

  NewFrog oferuje specjalną usługę o nazwie Live-Support. Oznacza to, że jeśli pojawią się problemy, nie musisz długo czekać na odpowiedź od działu serwisu. Ponadto masz możliwość zrobienia listy życzeń i odłożenia zakupu na jakiś czas.

  Kontakt

  Masz pytania lub uwagi? W kategorii „Contakt us”, skorzystaj z chatu na żywo 24/5, wyślij mail pod adresem: service@newfrog.com lub zadzwoń na infolinię pod numer +0086 18098956710

  Recenzje klientów

  Kupiłeś/-aś produkty NewFrog.com? Jesteś zadowolony? Otrzymałeś zamówienie w terminie? Czy zawierało dokładnie to, co zamówiłeś/-aś? W jakim stanie były otrzymane produkty? Podziel się swoim doświadczeniem. Twoja opinia jest ważna dla przyszłych klientów.

  Newfrog
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Newfrog

  Twoja opinia