NiezależnaOpinia

  Opinie NEO24

  O sklepie NEO24 PL

  Właścicielem sklepu internetowego NEO24 PL jest firma NEO24.PL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

  HAUL: SKLEPY INTERNETOWE

  Oferta w sklepie NEO24 PL

  Po kilku latach, w trakcie których obecność telewizora w domu wydawała się niepotrzebna, urządzenia te wracają do łask. Dzisiaj jednak nie są to już tylko proste odtwarzacze. Telewizory mogą emitować obraz z telewizji kablowej lub satelitarnej. Nowoczesny telewizor można też podłączyć do internetu, a za jego pośrednictwem wygodnie oglądać ulubione filmy i seriale dostępne na coraz popularniejszych serwisach streamingowych. Jaki rozmiar telewizora wybrać, by korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe?
  Wybierając najlepszy telewizor do naszego domu, często zmuszeni do szybkiego policzenia – 32, 40, 50 czy 65 cali ile to cm? Przelicznik jest stosunkowo prosty, 1 cal odpowiada 2,5 cm. Jednak szukając telewizora warto pozostać przy oryginalnym nazewnictwie, co pozwoli łatwiej zorientować się w niemałej ofercie producentów. Na co więc zwrócić uwagę podczas poszukiwań?
  Na sklepowych półkach znaleźć można ekrany o coraz bardziej zaawansowanych możliwościach obrazu. Obecnie jakość Full HD jest już standardem, a bardziej wymagający użytkownicy mogą sięgnąć po telewizory z ekranami 4K (Ultra HD). Co dokładnie oznaczają te określenia? Kryje się za nimi rozdzielczość telewizora, która w praktyce przekłada się na wyrazistą ostrość i dobrze widoczne szczegóły na ekranie.
  Full HD, Ultra HD, 4K – co to właściwie oznacza? Pod określeniem Full HD kryje się rozdzielczość 1920 x 1080 pixeli. Stąd też bierze się określenie, pod którym takie modele również funkcjonują, 1080p. Ultra HD to podwójne Full HD – 3840 x 2160 px (2 x 1920 i 2 x 1080). Określenie 4K bardzo często stosowane jest zamiennie do nazwy Ultra HD, jednak technicznie nie oznacza ono wcale rozdzielczości, czyli wysokości i szerokości ekranu. 4K to sposób cyfrowego kodowania obrazu, wykorzystywany w przemyśle filmowym. Pamiętaj, że w technicznych specyfikacjach sprzętu do użytku domowego określenie 4K będzie oznaczało właśnie rozdzielczość Ultra HD.
  Decydując się na konkretny model telewizora, należy brać pod uwagę, że nie każde urządzenie będzie w stanie pokazać detale obrazu, nawet jeśli producent to gwarantuje. Przykładowo telewizor 40 cali, którego wymiary wynoszą 50 cm wysokości i 90 szerokości, teoretycznie może odbierać obraz w standardzie Ultra HD. W rzeczywistości jednak obraz nie będzie zanadto odbiegał od tego, co można zobaczyć na ekranie Full HD. Przyczyną jest zbyt mały rozmiar, który uniemożliwia ukazanie faktycznej rozdzielczości Ultra HD.
  Odległość od telewizora – jak najwygodniej oglądać telewizję? Nie bez znaczenia dla komfortowego odbioru obrazu jest również odległość telewizora od miejsca, z którego zazwyczaj oglądamy. Ogólna zasada głosi, że najmniejszy dystans dzielący widza i urządzenie powinien wynosić dwa razy więcej, niż szerokość ekranu. Jednocześnie odległość ta może być maksymalnie cztery razy od niej większa.

  Co sądzisz o ofercie NEO24 PL?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z NEO24 PL? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług NEO24 PL jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat NEO24 PL i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od NEO24 PL.

  NEO24
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NEO24

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy NEO24 jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o NEO24. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje NEO24?

  NEO24 działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da NEO24 com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!