Moi-Mili

Wszystkie opinie

Moi-Mili

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zofia
Bardzo fajny sklep. Wreszcie znalazłam jakiś sklep, który ma dobre ceny. Sklepy z rzeczami i zabawkami dla dzieci mają szalone ceny zazwyczaj. W moi-mili.pl mają bardzo fajny wybór zabawek zarówno ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zabawka

  Bardzo fajny sklep. Wreszcie znalazłam jakiś sklep, który ma dobre ceny. Sklepy z rzeczami i zabawkami dla dzieci mają szalone ceny zazwyczaj. W moi-mili.pl mają bardzo fajny wybór zabawek zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek i to w dosłownie każdym wieku. Produkty są różnorodne i w dobrym guście, widać, że komuś na tym zależy. Ja kupiłam akurat przepiękny kolorowy kalejdoskop dla córeczki. Obawiałam się trochę, że na żywo nie będzie wyglądał tak jak na zdjęciach, ale na szczęście się myliłam. Kalejdoskop jest super, wykonana z wysokiej jakości materiałów, moja córeczka używa go często, lubi bawić się w nim w samochodzie. Sklep internetowy jest przejrzysty i dobrze działa, a obsługa jest profesjonalna i bardzo uprzejma wobec klientów.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Redro

Redro

133 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Banggood