NiezależnaOpinia

  Opinie Model 1

  O sklepie Model 1

  Właścicielem sklepu internetowego Model 1 jest firma Market Lobo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Poznaniu. Firma jest zrzeszona w Grupie PSB.
  Grupa PSB Handel S.A. (poprzednio Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.) – polskie przedsiębiorstwo handlowe z siedzibą w Wełeczu koło Buska-Zdroju, zrzeszające hurtownie materiałów budowlanych oraz prowadzące markety typu dom i ogród PSB-Mrówka, działa na rynku od 1998 roku. Grupa zrzesza 382 małe i średnie, rodzinne firmy z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 301 składach budowlanych, w 285 marketach PSB-Mrówka oraz w 61 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 12 tysięcy osób.Przychody ze sprzedaży materiałów budowlanych składów, będących partnerami Grupy PSB Handel S.A., na koniec 2017 r., osiągnęły pułap 6,24 mld zł (były wyższe o 9,5% w stosunku do 2016 r.). Przychody Grupa PSB Handel S.A. (centrali) w 2017 r. przekroczyły poziom 2,4 mld zł i były wyższe o 13% niż przed rokiem. Udział w krajowym rynku dystrybucji materiałów budowlanych szacowny jest na 14%, a w rynku hurtowym ponad 25%. W 2018 roku znajomość marki Grupy PSB deklarowało ok. 46% Polaków, sieć sklepów PSB Mrówka 64%, a placówek PSB Profi 20%.

  Oferta w sklepie Model 1

  Wyszukiwanie farb według koloru? Dzięki dostepnemu w sklepie Model 1 systemowi wyszukiwania teraz łatwo odnajdziesz kolor farby, jakiego szukasz. Efektem wyszukiwania będzie pokazanie dostepnych w ofercie farb kolorowych renomowanych producentów. Szara farba do ścian ? Miętowa farba do ścian ? Wyszukiwanie jest bardzo proste i szybko otrzymujesz listę farb do ścian w poszukiwanym przez Ciebie kolorze.
  Planujesz malować salon, kuchnie, a może sypialnie? W kategorii Farby do wnętrz - białe i kolorowe znajdują się farby przeznaczone do malowania ścian i sufitów najpopularniejszych polskich i zagranicznych marek: Beckers, Bondex, Dekoral, Dulux, Magnat, Nobiles, Śnieżka. Sklep oferuje wysokiej jakości farby białe i farby kolorowe do malowania wnętrz. W ofercie sklepu dostępne są farby ceramiczne, farby lateksowe oraz farby o specjalnym przeznaczeniu - np. kuchnia, łazienka.
  W sklepie internetowym Model 1 masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: zwykłym przelewem; PayU; za pobraniem; Kartą lub gotówką w momencie odbioru osobistego towaru. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Model 1 odbywa się za pośrednictwem: firmy kurierskiej lub paczkomatów InPost.

  Co sądzisz o ofercie Model 1?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Model 1? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Model 1 jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Model 1 i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Model 1.

  ZAKUPY!!! - sklepy internetowe Romwe i SheIn

  Model 1
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Model 1

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Model 1 jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Model 1. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Model 1?

  Model 1 działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Model 1 . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.