NiezależnaOpinia

  Opinie Microsoft

  Aby wykonać podstawowe zadania komputerowego przetwarzania danych w nowoczesnych biurach, zaleca się stosowanie nie oddzielnych programów, ale zintegrowanych pakietów usług biurowych, ponieważ wdrażają one nie tylko integrację dużych samodzielnych programów w pakiety, ale także ich integrację z programami aplikacyjnymi, co oznacza ich całkowitą unifikację. Programy w nich mają wspólny interfejs użytkownika i jednolite podejście do rozwiązywania typowych problemów związanych z zarządzaniem plikami, formatowaniem, drukowaniem, pracą z pocztą elektroniczną itp. Obecnie pakiety Microsoft Office 97 i 2000 dominują na rynku aplikacji biurowych. Najnowsze wersje tych kompleksów biurowych zawierają narzędzia do pracy zespołowej, ściślejszą integrację komponentów, a także narzędzia do interakcji z Internetem. Regularnie rosnąca sprzedaż komputerów Mac sprawiła, że Microsoft stał się niekwestionowanym liderem na rynku sprzętu komputerowego. Długotrwała niewyczerpana sława firmy zaowocowała sytuacją, w której wszystko jest już znane na temat firmy i jej założyciela Billa Gatesa. Ale wciąż są ludzie, którzy marzą o nauce czegoś innego niezwykłego, dla nich są następujące informacje.

  Główne aplikacje Microsoft Office:

  Word - edytor tekstu przeznaczony do tworzenia i edycji dokumentów tekstowych;

  Excel - procesor tabelaryczny przeznaczony do przetwarzania danych tabelarycznych i wykonywania złożonych obliczeń;

  Access - system zarządzania bazą danych przeznaczony do organizowania pracy z dużą ilością danych;

  Power Point - system do przygotowywania prezentacji elektronicznych, przeznaczony do przygotowania i prowadzenia prezentacji;

  Outlook - menedżer informacji osobistych, zaprojektowany w celu zapewnienia jednolitego dostępu do informacji korporacyjnych;

  FrontPage - system do edycji stron internetowych, zaprojektowany do tworzenia i aktualizowania stron internetowych;

  Photo Draw - edytor graficzny przeznaczony do tworzenia i edycji rysunków i grafiki biznesowej;

  Publisher - system do publikacji na pulpicie zaprojektowany do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych publikacji;

  Small Business Tools - specjalistyczne narzędzia przeznaczone do pracy z informacjami i wdrażania analizy biznesowej;

  Internet Explorer - przeglądarka internetowa dla Internetu, przeznaczona do wyszukiwania danych różnych typów.

  Kiedy publiczność po raz pierwszy usłyszała o Micro-soft?

  W 1975 roku Bill Gates użył nazwy firmy po raz pierwszy, stało się to na stronach listu do partnera Paula Alaina. W tym eseju Bill napisał „Micro-soft”, ponieważ skomponował nazwę z dwóch słów „oprogramowanie” i „mikrokomputer”. Po bardzo krótkim czasie partnerzy postanowili usunąć myślnik, aw 1976 roku firma została przekształcona w Nowym Meksyku i otrzymała swoją nazwę przy rejestracji Microsoft. Zaledwie dziesięć lat później siedziba firmy mogła przenieść się do stanu Waszyngton w Redmond, a teraz jest tam cały czas. Firma została platynowym sponsorem parady gejowskiej w Seattle w 2006 roku firma aktywnie wspiera przedstawicieli związków osób tej samej płci.

  Kiedy ludzie dostają pracę w firmie, muszą odpowiedzieć na bardzo trudne pytania. Zatrudnienie przez tę korporację nie jest takie trudne, wystarczy spełnić wymagania zawodowe. Ale jednocześnie na rozmowie kwalifikacyjnej kandydaci muszą udzielać odpowiedzi na niezbyt normalne pytania. Niektórzy kandydaci na stanowisko w korporacji powiedzieli, że na rozmowie dostali pytania, na przykład, dlaczego okrągłe, a nie prostokątne są pokrywy studzienek kanalizacyjnych. Niektórzy kandydaci zostali zapytani o wagę amerykańskiego samolotu podczas wywiadu. Ale to nie są najbardziej interesujące i złożone problemy.

  Pozostaw swoją opinie o Microsoft!

  Nie zapomnij tylko podzielić się swoimi wrażeniami i opinią o Microsoft!

  Microsoft
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Microsoft

  Twoja opinia