MenSpace Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

MenSpace

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
MARIUSZ
Bardzo fajny sklep, mają bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Kupiłem u nich różne produkty do ciała i twarzy. Natrafiłem na ten sklep przypadkowo, zaryzykowałem i spróbowałem...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne kosmetyki

  Bardzo fajny sklep, mają bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Kupiłem u nich różne produkty do ciała i twarzy. Natrafiłem na ten sklep przypadkowo, zaryzykowałem i spróbowałem i w ogóle się nie zawiodłem. Niewiele jest sklepów kosmetycznych stworzonych specyficznie z myślą o mężczyznach. Bardzo miłe zaskoczenie. Kupiłem od nich produkty do pielęgnacji brody. W zasadzie jestem zadowolony ze wszystkich zakupów, ale chyba najbardziej z kremu do twarzy po goleniu, który odżywia brodę. Na stronce sklepu znajduje się też dużo informacji na temat pielęgnacji, duży plus! Obsługa profesjonalna i uprzejma, błyskawiczna wysyłka. Nie mam zupełnie nic do zarzucenia panowie. Zdecydowanie polecam.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...