MajesticSport Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

MajesticSport

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Matylda
MajesticSport jest wspaniałym sklepem sportowym online. Znaleźliśmy tutaj szeroki wybór sprzętu sportowego oraz akcesoriów dla turystyki. Cieszymy się, że mogliśmy tu dokonać zakupu. Serwis intern...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjny serwis sportowy - MajesticSport

  MajesticSport jest wspaniałym sklepem sportowym online. Znaleźliśmy tutaj szeroki wybór sprzętu sportowego oraz akcesoriów dla turystyki. Cieszymy się, że mogliśmy tu dokonać zakupu. Serwis internetowy oferuje łatwe do przeglądania kategorie produktowe i proste opcje wyszukiwania. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i bezproblemowo, a koszty dostawy były niskie w porównaniu do innych sklepów online. Sprzedawcy są profesjonalni i pomocni, co pozwala na dokładne zapoznanie się z artykułami przed podjęciem decyzji o zakupie. Znane marki dostępne w MajesticSport to gwarancja jakości i trwałości oferowanego sprzętu. Dziękujemy za tak dobrą obsługę! Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych zakupów i będziemy polecać ten świetny sklep wszystkim miłośnikom sportu oraz turystyki!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...