NiezależnaOpinia

  Opinie MAC Cosmetics

  MAC Cosmetics jest światowym liderem oraz czołowym autorytetem w dziedzinie makijażu dzięki naszemu niedoścignionemu kunsztowi w sztuce makijażu. MAC Cosmetics celebruje różnorodność i indywidualizm - jest dla osób w każdym wieku, każdej rasy i każdego gender. MAC Cosmetics jest dumną społecznością profesjonalnych artystów makijażu, którzy współpracują ze sobą, Marka jest przodownikiem w kreowaniu trendów w modzie. Współpracuje z czołowymi talentami ze świata mody, sztuki, kultury popularnej. Artyści MAC Cosmetics tworzą trendy za kulisami tygodni mody na całym świecie. MAC Cosmetics wierzy w społeczną odpowiedzialność z inicjatywami, takimi jak VIVA GLAM i M•A•C AIDS Fund.

  Narodziny kultu MAC Cosmetics

  Profesjonalna marka makijażu MAC Cosmetics wyznacza trendy za kulisami tygodni mody na całym świecie. Dziś MAC Cosmetics oznacza tak wiele dla milionów fanów w każdym zakątku świata, ale ten globalny fenomen branży urody musiał się gdzieś zacząć. Marka MAC Cosmetics narodziła się w Toronto w Kanadzie. Artysta i fotograf makijażu Frank Toskan oraz właściciel salonu Frank Angelo byli sfrustrowani brakiem produktów do makijażu, które sprawiałyby, że makijaż dobrze wyglądał na zdjęciach, i zdecydowali stworzyć swoje własne formuły. Początkowo wytwarzali kosmetyki we własnej kuchni oraz sprzedawali je znajomym makijażystom, modelkom i fotografom prosto ze swojego salonu. Wkrótce do tego grona dołączyli styliści i redaktorzy mody. Popularność kosmetyków rosła, w efekcie czego MAC Cosmetics narodził się w marcu 1984 r., kiedy to duet otworzył swoje pierwsze stoisko w domu towarowym w Toronto. Ich założeniem było, żeby produkty były użyteczne i jednocześnie szykowne i pakowane do czarnych słoiczków zamiast kompaktów. Podczas gdy w tym czasie większość marek makijażowych skupiała się głównie na pielęgnacji skóry, MAC Cosmetics postanowił stać się autorytetem w dziedzinie koloru i do pracy na stoisku zostali zatrudnieni profesjonalni makijażyści, specjaliści w swojej dziedzinie. Jedną z najbardziej popularnych propozycji była intensywna, matowa, czerwona pomadka, która stała się sławna dzięki sesji zdjęciowej z rozkręcającą swoją karierę Madonną, którą to widziano później noszącą T-shirt MAC Cosmetics.

  Oferta MAC Cosmetics

  Będąc częścią Estée Lauder Companies od 1994 roku, MAC Cosmetics sprzedaje swoje produkty w ponad 90 krajach na całym świecie. Marka nieustająco angażuje się w eksploatacji nowych kategorii, tworzy produkty oraz kolekcje (ponad 50 rocznie), które wychodzą naprzeciw wysokim oczekiwaniom zarówno konsumentów, jak i profesjonalnych makijażystów. MAC Cosmetics współpracuje z uwielbianymi nazwiskami z kultury popularnej, sztuki i mody. Rihanna, Lorde, The Rocky Horror Picture Show, Proenza Schouler czy Brooke Shields to tylko niektóre z tych, z którymi MAC Cosmetics stworzył unikatowe kolekcje. Poprzez współpracę ze znanymi osobistościami marka nie tylko odświeża kontakt ze swoimi obecnymi fanami, lecz także dociera do nowych, a obecność makijażystów MAC Cosmetics za kulisami ponad 200 pokazów mody, pracujących ze znanymi projektantami od Prabal Gurung po Vivienne Westwood, zapewniają marce MAC Cosmetics godny pozazdroszczenia status światowego lidera i trendsettera w kategorii beauty.

  Pomoc klientom od MAC Cosmetics

  Jeśli otrzymałaś/eś uszkodzony produkt, jak najszybciej skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta MAC Cosmetics telefonicznie lub emailowo.

  Co sądzisz o ofertach MAC Cosmetics?

  Podziel się opinią! Czy masz wiedzę na temat firmy MAC Cosmetics? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  MAC Cosmetics
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o MAC Cosmetics

  Twoja opinia