M Jak Materac

Wszystkie opinie

M Jak Materac

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Karolina
Rewelacyjna firma, dobrej jakości produkty i dobrze działający sklep internetowy. Mają dużo fajnych produktów. Natrafiłam na nich przypadkowo szukając legowiska dla mojego psiaka i odkryłam, że pro...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  materac i legowisko dla psa

  Rewelacyjna firma, dobrej jakości produkty i dobrze działający sklep internetowy. Mają dużo fajnych produktów. Natrafiłam na nich przypadkowo szukając legowiska dla mojego psiaka i odkryłam, że produkują materace, mają generalnie wszystko do spania, łóżka, łóżeczka dla dzieci, pościele i tak dalej. W każdym razie, zdecydowałam się kupić legowisko dla psa, na początek. Bardzo dobry kontakt. Duża życzliwość i profesjonalne doradztwo. Pani infolinii Bardzo pomogła, aby przyspieszyć wysyłkę, gdyż bardzo mi na tym zależało. Legowisko, dokładnie takie jak na zdjęciach, dobra jakość materiałów użytych do produkcji. Ares poleca. Po tym pozytywnym doświadczeniu postanowiłam kupić od nich materac dla siebie i tutaj również się nie zawiodłam. Polecam!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

132 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...