Luis Bien Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Luis Bien

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Ksawery Wilk
"Kupiłam ostatnio produkty marki Luis Bien i jestem bardzo zadowolona z ich jakości oraz skuteczności. Zdecydowanie warto było przetestować te produkty, ponieważ od dłuższego czasu szukałam czegoś,...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  " Title: Naturalna pielęgnacja dzięki marki Luis Bien

  "Kupiłam ostatnio produkty marki Luis Bien i jestem bardzo zadowolona z ich jakości oraz skuteczności. Zdecydowanie warto było przetestować te produkty, ponieważ od dłuższego czasu szukałam czegoś, co wpłynęło by na poprawienie mojej codziennej pielęgnacji. Jedną z rzeczy, które wyróżniają tę markę na tle innych to fakt, że składniki użyte do produkcji produktów są naturalne i nie mają negatywnego wpływu na zdrowie. Widać, że firma stawia sobie za cel dbanie o komfort swoich klientek oraz zapewnienie im najlepszego możliwego produktu. Nie mogła zabraknąć również pozytywnej opinii dotyczącej efektów stosowania kosmetyków. Dzięki regularnemu stosowaniu widzę wyraźną poprawę kondycji mojej skóry - jest bardziej nawilżona i miękka w dotyku. Ogólnie polecam produkty firmy Luis Bien każdej kobiecie, która chce zadbać o siebie w sposób naturalny!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...