NiezależnaOpinia

  Opinie Łożkoholicy

  O sklepie Łóżkoholicy

  Firma Lozkoholicy.PL powstała w 2009 roku. Zajmuje się sprzedażą detaliczną produktów tekstylnych z kategorii dom i ogród za pośrednictwem Internetu. Przedsiębiorstwo wywodzi się od firmy rodzinnej, której początki sięgają 1989 roku, zajmującej się sprzedażą detaliczną jak i hurtową na rynku tradycyjnym poprzez sklepy stacjonarne.
  Sklep internetowy Łóżkoholicy.pl prowadzony jest przez Lozkoholicy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedziba w Żelkowie-Kolonii (adres: ul. Zacisze 34, 08-110 Żelków-Kolonia), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000779244 posiadającą numer NIP: 8212662632 REGON: 382938470.

  Pokój dziewczynki - Pokój mojego dziecka - Pościel satyna bawełniana

  Oferta w sklepie Łóżkoholicy

  W ofercie sklepu Łóżkoholicy znajdziesz produkty do salonu i sypialni takie jak: komplety pościeli (pościel satyna bawełniana, bawełniana 3D z mikrowłókna, makosatyna, dla dzieci - bajkowe, piłkarska dziecięca, 3D satyna bawełniana, atłasowa, flanelowa, holenderska); koce i pledy (koce akrylowe ekskluzywne, z mikrofibry, flanelowe, futrzane, 3D, akrylowe, dla dzieci, z fotelówkami, piknikowe i plażowe, polarowe, Elway); narzuty na łóżko i kanapę (narzuty pikowane, futrzane i dwustronne, żakardowe, patchwork, satynowe, na łóżko dla dzieci, welurowe, na fotele / narożniki); poszewki na poduszki (poszewki dekoracyjne, na poduszki dla dzieci, łowickie, futrzaki, włochate, z mikrofibry, oościelowe, Minky); Poduszki (poduszki puchowe, półpuchowe, antyalergiczne, dla dzieci, wypełnienia antyalergiczne); kołdry (kołdry puchowe, półpuchowe, antyalergiczne, zestawy kołdra + poduszka, komplety pościeli dziecięcej, kołdry wełniane, ocieplacze); prześcieradła (prześcieradła frotte, Jersey, satyna bawełniana, bawełniane, dla dzieci, z kory, podkłady i ochraniacze na materac); zasłony. Ponadto znajdziesz w sklepie bieżniki na stół, obrusy, serwety, fartuchy kuchenne, ścierki i ściereczki kuchenne, dywaniki łazienkowe i ręczniki, tkaniny obrusowe i tkaniny dekoracyjne na poszewki, obrusy na wymiar, tekstylia hotelowe, nowości i bestsellery.
  W sklepie masz możliwość uiszczenia zapłaty: przelewem, za pobraniem, płatnością w systemie PayU (dodatkowa w opłata wysokości: 1 %), płatnością w systemie PayPal (dodatkowa w opłata wysokości: 1,2 %), płatności IAI Pay.
  Dostawa towarów jest ograniczona do Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania. Holandia, Irlandia, Litwa, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Słowacja, Wielka Brytania, Włochy – ceny za wysyłkę ustalane są indywidualnie przed zakupem. i odbywa się pod adres wskazany przez Ciebie w trakcie składania Zamówienia. Dostawa zamówionych towarów realizowana jest za pośrednictwem: Poczty Polskiej, Firmy kurierskiej, Paczkomatów. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w sklepie stacjonarnym. Odbierając zamówiony towar w sklepie, możesz zapłacić tylko gotówką.

  Co sądzisz o ofercie Łożkoholicy?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Łożkoholicy? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów ofertowanych przez Łożkoholicy? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Łożkoholicy.

  Łożkoholicy
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Łożkoholicy

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Łożkoholicy jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Łożkoholicy. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Łożkoholicy?

  Łożkoholicy działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Łożkoholicy com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!