NiezależnaOpinia

  Opinie Lila Bjorn

  Lila Bjorn to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór modnych ubrań, butów i akcesoriów, bielizny, a także perfum i kosmetyków setek popularnych marek. Tutaj znajdziesz nowe kolekcje odzieży modnej od znanych marek i początkujących projektantów. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy markowych butów, torebek, okularów przeciwsłonecznych, zegarków i wielu innych akcesoriów. Możesz przeglądać kolekcje bielizny i wybierać spośród imponującej gamy stylów i kolorów. Możesz odkryć luksusowe kolekcje kosmetyków od najlepszych marek kosmetycznych. Możesz robić zakupy swoich ulubionych perfum i zapachów. Możesz rozpieszczać się najlepszymi produktami do pielęgnacji skóry i ciała oraz odkrywać najnowsze trendy kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn. I możesz zafundować sobie imponujący zakres makijażu, aby zakończyć swój wygląd. Twoje potrzeby są zawsze dla Lila Bjorn priorytetem. Сelem Lila Bjorn jest oferowanie najlepszej jakości w najlepszych cenach z doskonałą obsługą. Zawsze znajdziesz autentyczne produkty z regularnymi zniżkami na wszystkie marki.

  Siła i moc Lila Bjorn

  Imię, Lila Björn, składa się z dwóch słów. „Björn” oznacza „Bear” w wielu językach północnoeuropejskich. Niedźwiedź jest symbolem władzy. „Lila” to kolor „liliowy” w Europie, ale jest to również zwyczajowe imię w Indiach, które oznacza „Piękno”. Właśnie to chce wyrazić Lila Björn, zapożyczając słowa z wielu kultur: The Power of Beauty. Piękno, które jest różnorodne, a zatem silne i mocne.

  Misja Lila Bjorn

  Wszystko zaczęło się w 2004 roku, kiedy w Grecji narodziło się małe rodzinne wydawnictwo. Firma wkrótce stała się jednym z wiodących wydawców w kraju. W 2010 r. przeniósł swoją bazę operacyjną na Cypr i zaczął badać pojawiające się cyfrowe aspekty handlu, początkowo oferując swoje treści cyfrowe online. Zaowocowało to również powstaniem spółki zależnej Secretary Bird, twórcy aplikacji do gier mobilnych. W 2014 r. do grupy dołączyła firma Cytesee.com, oferując profesjonalne tworzenie i projektowanie stron internetowych. Wszystkie te różne komponenty połączyły się razem, wprowadzając Lilabjorn.com pod parasolem Ch. Georgiades Trading Ltd, spółki dominującej, która prowadzi wszystko, łącznie ze sklepem internetowym, gwarantuje, że zasady oryginalnych produktów wysokiej jakości i wyjątkowa obsługa klienta są bez zarzutu.

  Program partnerski

  Lila Bjorn to przede wszystkim firma rodzinna, która podziela zamiłowanie do innowacji, jakości, kultury i piękna. Głównym celem Lila Bjorn jest oferowanie szerokiej gamy markowych produktów wysokiej jakości, po konkurencyjnych cenach na rynki Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Doświadczenie i obsługa klienta zawsze były podstawowymi wartościami Lila Bjorn i jest oddany obsłudze klientów w profesjonalny i przyjazny sposób. Siedziba Lila Bjorn znajduje się na Cyprze, gdzie według mitologii greckiej narodziła się Afrodyta, Boginia Miłości i Piękna. Lila Bjorn to kompleksowy sklep internetowy dla All Things Fashion & Beauty: w Lila Bjorn klient może wybierać spośród ogromnej kolekcji odzieży damskiej, w tym sukienki, topy, stroje kąpielowe i bielizna w różnych stylach, odzież męska, damska oraz buty i torby męskie, perfumy i kosmetyki. Również akcesoria, takie jak zegarki, okulary przeciwsłoneczne i inne. Lila Bjorn wykonuje setki popularnych etykiet, zarówno wysokiej jakości, jak i luksusowych marek, oferujących regularne rabaty i promocje. Program partnerski Lila Bjorn pozwala na uzyskiwanie znacznych dochodów z każdego ważnego zakupu, który pochodzi z Twojego kanału biznesowego lub niekomercyjnego. W przeciwieństwie do innych programów, nie ma minimalnego wymogu / celu sprzedaży i Lila Bjorn zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie, aby zapewnić Twój sukces. Treści promocyjne, kupony i wsparcie są stale dostarczane.

  Co sądzisz o ofertach Lila Bjorn?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Lila Bjorn
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Lila Bjorn

  Twoja opinia