Liki24

Wszystkie opinie

Liki24

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Oznaczone.pl
Oznaczone.pl
1 opinie

O firmie Oznaczone.pl Oznaczone.pl to koncept etykiet i naklejek imiennych / spersonalizowanych. W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedm...

Logo Boutiquefeel
Boutiquefeel
3 opinie

Prezentujemy Twojej uwadze inny godny odpowiednik ukochanego lub niekochanego sklepu chiÅ„skich towarów Aliexpress – Boutiq...

Logo Ilovemilk
Ilovemilk
6 opinie

O sklepie Ilovemilk Właścicielem sklepu internetowego Ilovemilk jest firma MSQ COMPANY Alicja Komar , z siedzibą pod adre...

Logo Spartoo
Spartoo
2 opinie

Spartoo.pl, to historia trzech przyjacióÅ‚, którzy sÄ… prawdziwymi fanami butów i Internetu. Boris, Paul ...

Liki24

W ciągu ostatniego dziesięciolecia Polacy radykalnie zmienili swoje podejście do zdrowia. Coraz więcej osób, zarówno młodych, jak i starszych, przykłada coraz większą wagę do tego jak się odżywiają i jak dużo się ruszają. Jest więc szansa na to, że nasze społeczeństwo będzie żyło coraz dłużej. Jak wiadomo, zdrowy tryb życia nie zawsze wystarczy. Często niezbędne może okazać się korzystanie z osiągnięć medycyny, w tym z leków oraz suplementów. Leki oczywiście najczęściej kupujemy w najbliższych aptekach, gdzie mamy swoich zaufanych farmaceutów. Niemniej, coraz częściej decydującym czynnikiem staje się cena, ponieważ ceny w poszczególnych placówkach farmaceutycznych mogą się między sobą różnić, często w bardzo znacznym stopniu. Naprzeciw oczekiwaniom konsumentów szukających cenowych okazji coraz śmielej starają się wychodzić różnego rodzaju serwisy. Jednym z nich jest Liki24. Czy warto z niej skorzystać? Zebraliśmy w jednym miejscu opinie klientów tej wyszukiwarki ofert na leki.

 

O firmie Liki24
Liki24 to platforma, która analizuje katalogi ponad 1000 warszawskich aptek, wyszukuje najbardziej korzystne oferty i dostarcza je swoim klientom do domu. Firma pochodzi z Ukrainy, gdzie rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku, a na polski rynek weszła w lipcu 2020 roku. Szefem tej firmy jest Anton Awrinski

 

Usługi i produkty Liki24
Główną usługą tej firmy jest zakup leku w najbardziej korzystnej cenie, który na zlecenie pacjenta zostanie zakupiony przez kuriera i dostarczony klientowi, docelowo tego samego dnia, jeśli zamówienie zostało złożone do godziny 16:00, oczywiście na terenie Warszawy. Koszt dostawy wynosi 18 PLN przy zamówieniach o wartości mniejszej niż 18 PLN. Przy zamówieniach na wyższą kwotę jest ona darmowa. W przypadku zamówień złożonych w innych miastach, Liki24 współpracuje z kurierami polskiego przewoźnika Inpost. Czas dostawy jest wówczas znacznie dłuższy i zajmuje nie mniej niż 2 dni. Firma oferuje darmową dostawę do innych miejscowości przy zamówieniach o wartości 12 PLN lub większej. W przypadku mniejszych zamówień, dodatkowa opłata za dostarczenie zamówienia wynosi również 12 PLN. Przesyłkę można opłacić bezpośrednio u kuriera przy odbiorze paczki lub online za pośrednictwem platformy PayU.

 

Poza dostarczniem leków na receptę, Liki24 oferuje również bogatą ofertę medykamentów, suplementów i produktów, które nie muszą być wypisywane przez lekarzy. Zostały one podzielone na szereg kategorii i obejmują leki na grypę i przeziębienie, leki przeciwbólowe, leki dermatologiczne, medykamenty na serce i krążenie, układ kostny, nerwowy, pokarmowy i oddechowy, leki wzmacniające, środki wspomagające wzrok i słuch, leki na uspokojenie i antydepresanty, środki homeopatyczne, przeciwpasożytnicze i wiele innych. W ofercie tej firmy znajduje się również sprzęt medyczny, w tym ciśnieniomierze, termometry, glukometry, aspiratory do nosa, termofory, laktatory i inne.

 

Liki24 - zalety, wady i wskazówki 
Zdrowie, to oczywiście kwestia, w których margines błędu bywa bardzo mały. Dlatego też gorąco prosimy Cię, żebyś opisał swoje doświadczenie z firmą Liki24, jeśli miałeś okazję korzystać z jej usług. Twój feedback może okazać się bardzo pomocny dla klientów szukających leków w dobrej cenie. Czy firma rzeczywiście realizuje zamówienia tego samego dnia? Czy przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie? Czy była transportowana zgodnie z zaleceniami? Wreszcie, czy cena zakupionego przez Ciebie leku rzeczywiście była korzystna? Napisz swoją recenzję i pomóż innym potencjalnym klientom Liki24 dokonać wyboru!