Light Prestige

Wszystkie opinie

Light Prestige

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Małgosia
na razie użyłam raz, ale już na moje oko włosy odrastają wolniej. Ważne, by naprawdę dobrze zabezpieczyć znamiona, jeśli ktoś je ma, lub je po prostu omijać. Ja nie dość dobrze zabezpieczyłam jedno...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  na razie użyłam raz, ale już na moje oko włosy odrastają wolniej. Ważne, by naprawdę dobrze zabezpieczyć znamiona, jeśli ktoś je ma, lub je po prostu omijać. Ja nie dość dobrze zabezpieczyłam jedno moje (kremem BB z filtrem 50) i się w tym miejscu poparzyłam. Pozostałe - bez podrażnień. Poza tym urządzenie jest wygodne w użyciu, kabel długi, obsługa tak prosta, że aż intuicyjna. Kształt głowicy pozwala wygodnie używać je w każdym miejscu nóg (zależnie od uchwycenia dłonią można naciskać przycisk kciukiem lub palcem wskazującym i wykręcać tym na wszystkie strony). Super jest opcja seryjnych "strzałów" - po złapaniu przycisku nie trzeba co chwilę klikać. No i warto po przyłożeniu odwrócić wzrok, bo to dość błyska :)


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

132 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...