NiezależnaOpinia

  Opinie Lenovo

  O sklepie Lenovo

  Właścicielem sklepu internetowego Lenovo jest firma Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. z Warszawy.
  Lenovo Group Limited – chińskie przedsiębiorstwo informatyczne będące liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Oferta korporacji obejmuje komputery osobiste, stacje robocze, serwery, pamięć masową, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Motorola), tablety, aplikacje oraz rozwiązania z zakresu Smart Home.
  W 1984 roku Liu Chuanzhi wraz z 10 innymi osobami założył New Technology Developer Inc., wykorzystując rządowe dotacje w wysokości około 25 tys. dolarów. W 1988 roku przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na „Legend” i pod tą marką odniosło sukces na rynku lokalnym, zajmując się redystrybucją produktów IBM, HP oraz tajwańskiego AST. W 1990 roku powstał pierwszy komputer własnej produkcji nazwany Legend PC.
  W 1993 roku we współpracy z firmą Legend powstał pierwszy w Azji komputer oparty na procesorze Pentium, a w 1996 roku stał się najpopularniejszym produktem na rynku chińskim. W 1999 roku firma stała się liderem sprzedaży w całym regionie Azji Pacyficznej. Do sukcesu przyczyniły się kontrakty z instytucjami rządowymi i placówkami edukacyjnymi oraz niskie ceny. Na rynku azjatyckim to w głównej mierze zasługa przepisów podatkowych, które umożliwiają stosowanie konkurencyjnych cen wobec zachodnich producentów.
  W 2003 roku zmieniono nazwę na Lenovo, a rozpoznawalność marka uzyskała po zakupie IBM – 1 maja 2005 roku za 650 mln dolarów w gotówce oraz pakiet akcji o wartości 600 mln dolarów. Po tej transakcji IBM stało się posiadaczem 18,9% akcji spółki Lenovo. W ciągu 5 lat globalna firma uzyskała prawa do marki IBM oraz jej rozwiązań technologicznych, jak również prawo do zatrudnienia 10 000 pracowników przedsiębiorstwa. W 2011 roku IBM posiadało już tylko 4,3% akcji, wartych 260 mln dolarów.
  W 2014 roku Lenovo kupiło przedsiębiorstwo Motorola Mobility od Google za 3 miliardy dolarów, a rok później, w styczniu 2015, serwery IBM o architekturze x86.
  Lenovo to korporacja nastawiona na produkcję urządzeń nowych technologii. Obecnie firma jest określana jako jeden z największych światowych producentów komputerów rynku PC oraz tzw. PC+ i jeden z czołowych sprzedawców smartfonów.

  Biznesplan dochodowego sklepu internetowego. E-Commerce od kuchni #1. Podcast

  Oferta w sklepie Lenovo

  Laptop (i oczywiście smartfon) to główna brama prowadząca do świata Internetu i jeszcze dalej. Wszyscy mamy różne priorytety, dlatego w ofercie Lenovo znajdziesz: wysokowydajne laptopy dla twórców materiałów cyfrowych, użytkowników profesjonalnychoraz graczy — laptopy, które konkurują wydajnością z komputerami stacjonarnymi; ultraprzenośne laptopy dla mobilnych użytkowników; niskobudżetowe laptopy , które łączą niską cenę z wysoką wydajnością; innowacyjne komputery „2 w 1” — trochę laptopy, trochę tablety, trochę urządzenie, jakiego jeszcze nie było — dla tych, którzy chcą wykorzystać potencjał nowości.
  Laptopy biznesowe - Laptopy marki ThinkPad wyznaczają standard komputerów biznesowych. Te niezawodne i wytrzymałe laptopy oraz urządzenia „2 w 1” umożliwiają efektywną pracę w każdym otoczeniu. Urządzenia ThinkPad zapewniają użytkownikom potrzebne narzędzia: wysokiej klasy procesor i grafikę, najnowocześniejsze technologie ekranu dotykowego, obsługę pióra cyfrowego, imponująco długi czas działania baterii, dzięki czemu można efektywnie pracować i komunikować się w dowolnym miejscu.
  Laptopy gamingowe - Gracze nie muszą już być przykuci do biurek. Legion by Lenovo to laptopy, dzięki którym zmiażdżysz przeciwników z dowolnego miejsca. Jesteś zapalonym graczem? W ofercie dostępne są dla Ciebie laptopy z potężną, dedykowaną grafiką i procesorem do przetaktowywania. Dostępne są też opcje na niższym poziomie cenowym dla okazjonalnych graczy. Niezależnie jednak od wybranego laptopa możesz zanurzyć się w świecie realistycznego dźwięku i żywego obrazu.
  Laptopy konwertowalne - Szukasz czegoś nowego? Przełomowe laptopy Yoga, tablety i urządzenia „2 w 1” z pewnością zwracają na siebie uwagę, a Tobie oferują nowe sposoby wykonywania ulubionych czynności. Żywy obraz i realistyczny dźwięk? Załatwione. Tablety do filmów i prezentacji działające jako projektory . Też to tu znajdziesz. Obsługa pióra cyfrowego dla artystów i projektantów oraz klawiatura Halo, która zaskakuje oryginalnością? Laptopy Lenovo oferują wszystkie te funkcje.

  Co sądzisz o ofercie Lenovo?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Lenovo? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Lenovo jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Lenovo i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Lenovo.

  Lenovo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Lenovo

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Lenovo jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Lenovo. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Lenovo?

  Lenovo działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Lenovo com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!