Leifheit

Wszystkie opinie

Leifheit

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Leifheit

Dom jest Twoim królestwem. Czasami mały, nowy drobiazg, ozdoba czy gadżet nadaje mu nowej energii, a Tobie przynosi uśmiech i odejście od monotonii. Czy szukasz nowego sprzętu do sprzątania domu? Może Twoje mopy, szczotki itp. wymagają już wymiany na nowe, bo służyły już kilka lat? A może szukasz pomysłu na praktyczny prezent dla kogoś znajomego lub członka rodziny?  Być może warto na takie zakupy udać się do sklepu internetowego Leifheit? A może już robiłeś zakupy w tym sklepie? Czy produkty dostępne tam są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś zareklamować? Czy przyjęto reklamację i otrzymałeś nowy produkt lub zwrot pieniędzy? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie Leifheit!. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O sklepie Leifheit
Leifheit działa od 1959 roku i firma stale wprowadza innowacyjne produkty, które pozwalają oszczędzić dużo czasu w czasie sprzątania i innych prac domowych dzięki czemu bardzo pomagają klientom w codziennym życiu. Jest to doceniane przez klientów firmy i na przykład w Niemczech ponad 25 milionów gospodarstw domowych używa w tym momencie przynajmniej jednego produktu wyprodukowanego przez Leifheit. Polska siedziba firmy mieści się w Cieszynie. W Polsce firma działa kilka lat, jednak grupa usatysfakcjonowanych użytkowników rośnie w szybkim tempie. Sklep oferuje darmową dostawę przez kurierów GLS, a klienci mają 30 dni na ewentualny zwrot towaru. Można dokonać płatności za pomocą kart Visa i Mastercard, a także opcji Przelewy24.

Oferta sklepu Leifheit
Sklep podzielony jest na kilka kategorii: CZYSTY DOM, ŚWIEŻE PRANIE, POMYSŁOWA KUCHNIA oraz ZDROWIE I RELAKS. W dziale CZYSTY DOM znajdziemy subkategorie PODŁOGI (przykładowe produkty to: Szczotki mechaniczne, Szczotki i zmiotki), SPRZĄTANIE DOMU (np. Odkurzacze do szyb, Myjki i ściągaczki), SPRZĘT PROFESJONALNY (np. Czyszczenie podłóg, Mycie okien i odkurzanie), AKCESORIA (np. Detergenty, Drążki, Nakładki do mopów, itp.), CZĘŚCI ZAMIENNE, a także SYSTEM CLICK. W kategorii ŚWIEŻE PRANIE znajdziemy deski do prasowania, części zamienne, suszarki na pranie i akcesoria. Dział POMYSŁOWA KUCHNIA ma subkategorie takie jak: CZĘŚCI ZAMIENNE, PRZYGOTOWYWANIE, ORGANIZACJA PRACY, NAPOJE, POTRAWY, PRZETWORY, AKCESORIA KUCHENNE, PAKOWANIE PRÓŻNIOWE.  Kategoria ZDROWIE I RELAKS ma podkategorie SYSTEM CONNECT, OCZYSZCZACZ POWIETRZA, CZĘŚCI ZAMIENNE, WAGI ŁAZIENKOWE, WAGI KUCHENNE, POWIETRZE I ZDROWIE.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu Leifheit

Czy robiłeś zakupy w sklepie internetowym Leifheit? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usług tej firmy. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu Leifheit. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu Leifheit jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego Leifheit. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.