Laurastar

Wszystkie opinie

Laurastar

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Laurastar

Posiadanie dobrego, nowoczesnego sprzętu do prasowania jest w stanie znacznie ułatwić życie codzienne. Nie tylko sprawia on, że ta nielubiana przez wiele osób czynność stanie się przyjemniejsza, ale także ma wpływ na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu . Jeśli poszukujesz firmy oferujące sprzęt tego typu, niniejszy artykuł może cię zainteresować, ponieważ przedstawiamy w nim firmę Laurastar . Za pośrednictwem naszego portalu możesz zapoznać się również z opiniami klientów na jej temat.

 

Podstawowe informacje o firmie Laurastar

Laurastar jest przedsiębiorstwem z ponad 35-letnim doświadczeniem, które wprowadziło na polski rynek sprzęty i akcesoria przeznaczone do prasowania. Jego produkty są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz w oficjalnym sklepie online. Dotychczas marka Laurastar sprzedała ponad milion produktów. Firma jest oficjalnie zarejestrowana w Gdańsku. Jej obecnym Prezesem Zarządu jest Sławomir Radacki.

 

Produkty oferowane przez Laurastar & usługi świadczone w ramach dostarczenia ich do klienta

Wśród produktów oferowanych przez markę Laurastar znajdują się systemy do prasowania, generatory pary, parownice, deski do prasowania oraz różnego rodzaju akcesoria - m.in. granulaty filtrujące, nakładki ochronne 3D do tkanin delikatnych, naczynia filtrujące wodę, uchwyty na przewód parowy oraz uniwersalne pokrowce. Na stronie internetowej Laurastar dostępna jest też kategoria outlet - oznacza to, że klient może zakupić produkty w okazyjnych cenach.

Zamówienia złożone za pośrednictwem strony internetowej Laurastar są realizowane w ciągu 2 dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy (lub złożenia zamówienia, w przypadku płatności przy odbiorze). Opłacenie zamówienia jest możliwe poprzez wykonanie tradycyjnego przelewu lub system płatności PayU. Klient ma także możliwość zakupienia sprzętu na raty (pożyczka jest udzielana przez Santander Consumer Bank). Koszt nadania paczki na terenie Polski waha się od 10 do 28 zł. Darmowa wysyłka jest możliwa w przypadku zamówień opiewających na kwotę minimalną 900 zł. Wszystkie przesyłki nadawane przez obsługę sklepu Laurastar są nadawane za pośrednictwem firm kurierskich, najczęściej w terminie 1 dnia roboczego od chwili otrzymania wpłaty za zakupiony towar.

Jeśli w sklepie Laurastar zostanie zakupiony nowy sprzęt, konsument ma prawo do nieodpłatnego pozostawienia w nim starego sprzętu. 

 

Opinie klientów o firmie Laurastar oraz recenzje oferowanych przez nią produktów

Co o firmie Laurastar sądzą klienci mający z nią doświadczenie zakupowe? Czy oferowane produkty są warte swojej ceny? Czy w sklepie często oferowane są promocje lub wyprzedaże sprzętu? Za pośrednictwem których  firm kurierskich jest realizowana wysyłka? Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje, którymi chciał(a)byś podzielić się z innymi użytkownikami, zapraszamy do pozostawienia swojego komentarza na naszej stronie. Chętnie zapoznamy się także z każdym dodanym feedbackiem.