Księgarnia Internetowa

Wszystkie opinie

Księgarnia Internetowa

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Dorota
Wszystko okej, kupiłam książkę outlet, która normalnie nowa kosztuje ponad 80 złotych, tutaj kupiłam za 45 plus dostawa 10 złotych. Była informacja, że mogą być zagięcia czy widoczne ślady użytkowa...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  książka

  Wszystko okej, kupiłam książkę outlet, która normalnie nowa kosztuje ponad 80 złotych, tutaj kupiłam za 45 plus dostawa 10 złotych. Była informacja, że mogą być zagięcia czy widoczne ślady użytkowania, ale ksiązka jest w idealnym stanie, lepsza niż ksiązka z olx. Zgodność z opisem, w książce znajdują się 2 płytki. Szukałam opinii w internecie na temat sklepu, nie były jakoś bardzo pozytywne, ale zaryzykowałam i jestem zadowolona. Jeśli chodzi o dostawę, to w mailu od GLS gdzie był kod pocztowy i miejscowość, trochę to zmienili i myślałam że paczka nie dojdzie, zwłaszcza, że na stronieGLS nie mogłam znależć opcji do przekierowania paczki i miała dojść w przyszły poniedziałek, no a przyszła dzisiaj tj. czwartek. Podsumowując, jestem zadowolona z zakupu.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...