NiezależnaOpinia

  Opinie Księgarnia Internetowa

  Księgarnia Internetowa PWN – księgarnia wysyłkowa Grupy PWN, która funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. Początkowo w ofercie znajdowały się, przede wszystkim, publikacje Wydawnictwa Naukowego PWN, Wydawnictwa Szkolnego PWN i Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Z czasem Księgarnia poszerzyła swój asortyment o beletrystykę, podręczniki szkolne, publikacje naukowe. Obecnie w Księgarni Internetowej PWN oferowane są także książki w wersji elektronicznej – e-booki i audiobooki, książki obcojęzyczne, a także zabawki i gry dla dzieci, w tym zabawki kreatywne, edukacyjne i interaktywne, a nawet muzyka i filmy. W Księgarni dostępne są podręczniki akademickie, książki naukowe i popularnonaukowe, słowniki języka polskiego i słowniki języków obcych. Sklep poleca publikacje z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych, przyrodniczych, ścisłych, technicznych, rolniczych, weterynaryjnych oraz medycznych. Księgarnia proponuje zarówno tytuły specjalistyczne, jak i publikacje o charakterze przekrojowym i popularyzatorskim. W ofercie znaleźć można również przewodniki turystyczne, pozycje z literatury podróżniczej oraz literaturę faktu. W Dziale Beletrystyka Księgarnia prezentuje bestsellery, nowości, poleca najświeższe zapowiedzi. W Księgarni Internetowej PWN znajdziecie Państwo dobrą literaturę w atrakcyjnych cenach: powieść obyczajową, prozę polską i obcą, kryminał, poezję i dramat, reportaże, biografie, publicystykę, poradniki, książki kucharskie, książki dla dzieci i młodzieży. Większość tytułów dostępna jest także w wersji elektronicznej. Księgarnia Internetowa PWN ciągle poszerza swój asortyment. Innowacyjne podejście pozwala rozwijać ofertę w nowych kategoriach. Oferuje bogaty wybór zabawek zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w każdym wieku, a także gier rodzinnych i towarzyskich. Księgarnia internetowa PWN udostępnia dwie formy płatności: przedpłatę i płatność przy odbiorze. Przy zamówieniach opłacanych on-line możliwy jest odbiór osobisty we wszystkich księgarniach PWN – dostawa do księgarni jest gratis. Zakupy w Księgarni Internetowej PWN to wygoda i szeroki asortyment.

  Oferta Księgarni

  Księgarnia Internetowa PWN to miejsce, w którym znajdziecie Państwo bogatą ofertę naukową i popularnonaukową, a także ebooki i audiobooki, książki, literaturę obcojęzyczną, zabawki i gry czy multimedia. Od wielu lat sklep cieszy się zaufaniem wśród swoich klientów, którzy poszukują wysokiej jakości publikacji naukowych i nie tylko. Od początku istnienia Księgarnia pragnie zarażać nauką, która jest najlepszą inwestycją w przyszłość. Dlatego właśnie ma tak szeroką ofertę podręczników szkolnych i akademickich, pomocy naukowych czy książek i materiałów, które poszerzą wiedzę w wybranej dziedzinie nauki. Do nauki zachęca dorosłych, ale także dzieci, przygotowując dla nich specjalne publikacje łączące zabawę z nauką i zachęcając je do kreatywnego myślenia i poznawania świata nauki. Księgarnia to nie tylko oferta naukowa, ale także dobre książki w atrakcyjnych cenach. W Księgarni PWN znajdziecie Państwo doskonałą lekturę na wieczór ulubionego gatunku literackiego czy autora. Sklep zachęca do zapoznania się z ofertą książkową. Znajdziecie w niej książki z literatury pięknej (np. powieści kryminalne, powieści obyczajowe, romanse, powieści fantastyczne czy poezję), literatury faktu (np. książki biograficzne, reportaże, wywiady i inne), literatury dla dzieci i młodzieży, poradniki, literaturę obcojęzyczną i wiele innych. Księgarnia zachęca do zapoznania się z bestsellerami. Wśród nich znajdują się publikacje autorstwa znanego psychologa społecznego Philipa Zimbardo, a także słowniki, encyklopedie jak Encyklopedia Powszechna PWN czy książki z zakresu programowania, np. „Zrozumieć programowanie”. Księgarnia zaprasza do zapoznania się także z nowościami i zapowiedziami wydawniczymi.

  Podziel się opinią!

  Czy masz wiedzę na temat Księgarni? Zostaw opinię! Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom, planującym wakacje, w dokonaniu prawidłowego wyboru.

  Księgarnia Internetowa
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Księgarnia Internetowa

  Twoja opinia