Krem De La Krem Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Krem De La Krem

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Mazur
Kilka tygodni temu miałem przyjemność zakupić kosmetyki w sklepie internetowym Krem De La Krem i chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z nim. Znudzony szukaniem dobrego źródła natu...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja: Sklep Krem De La Krem

  Kilka tygodni temu miałem przyjemność zakupić kosmetyki w sklepie internetowym Krem De La Krem i chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z nim. Znudzony szukaniem dobrego źródła naturalnych, organicznych oraz eko-kosmetyków, natknąłem się na ten sklep. Wybór produktów był spory i wydawały się być doskonale dobranymi perełkami. Jakkolwiek mój najbardziej pozytywny wpadek wynikał z wyjątkowego pakowania produktów kosmetycznych, które otrzymałem przy zamówieniu. Otwieranie paczkę było czystą przyjemnością - estetycznie zaprojektowane kartonowe opakowanie chroniło produkty w środku przed uszkodzeniami jak również prezentowało mój zakup elegancko; to sprawiło mi wielkie wrażenie. Dostawca przyszedł już dzień po zamówieniu- co bylo naprawdę szybkim czasem dostawy! Sprawdziłem ciasno zamotane produkty jeszcze raz i bylem bardzo zadowolony z tego co otrzymałem. Uważam, że jeśli poszukujesz wysokiej jakości kosmkteyk organiczych należy odwiedzić ten sklep - każdy powinien spróbować tych kosmetycznych perełek dla zdrowej skóry!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...