krakvet Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

krakvet

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Maria
Robię zakupy w tym sklepie od prawie dwóch lat, systematycznie raz na dwa miesiące. Zauważyłam, że nie warto robić przelewu, ponieważ zawsze w dostawie czegoś brakuje, a oddawanie brakującego towar...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Robię zakupy w tym sklepie od prawie dwóch lat, systematycznie raz na dwa miesiące. Zauważyłam, że nie warto robić przelewu, ponieważ zawsze w dostawie czegoś brakuje, a oddawanie brakującego towaru polega, na przypominaniu przy następnym zamówieniu. Ponadto ostatnio wiecznie czegoś brakuje, czyli nigdy nie mam pewności, że to co zamówię będzie dostarczone. Owszem, ktoś z personelu dzwoni informując, że tego czy tamtego produktu brakuje, ale jeżeli na np. ostatnio 13 pozycji brakowało 6 no to chyba już jakaś kpina. Propozycja sklepu : dostarczymy produkty, które są a brakujące sobie pani zamówi następnym razem. Ale przecież ja nie po to zamawiam teraz, żeby potem domawiać. Generalnie obserwuję, że sklep zaczyna się psuć, po prostu się rozbestwili i uważają, że robią klientom łaskę, oby się nie przeliczyli. Już drugi tydzień czekam na dostawę zamówionych produktów, jak się to ma do reklamowania dostaw w ciągu 48 h.

  zakupy: Karma dla psów i kotów, królika, żwirki; grudzień 2010

  plusy: Obecnie ciężko dać plusy

  minusy: Duże braki towarowe, niezgodność, uszkodzone produkty


Inni również oglądali

Logo Shoperly

Shoperly

1 opinie

Czy lubisz zakupy w Internecie, ale denerwuje Cię fakt, że kupując w różnych sklepach internetowych musisz za każdy...

Logo Wish

Wish

1 opinie

Czasami mamy ochotę kupić sobie coś nowego, ale tak do końca nie wiemy o czym marzymy. Albo mamy pomysł, ale nie mamy zbyt...

Logo Banggood
Logo Psibufet

Psibufet

20 opinie

Dla wielu domowy pies to często oczko w głowie, które traktuje się jak własne dziecko. Przez to, chcemy zapewnić mu...