NiezależnaOpinia

  Opinie Król Majtek Pierwszy

  O firmie Król Majtek Pierwszy

  Król Majtek Pierwszy zapoczątkował bieliźnianą rewolucję w Polsce ! Jako jedni z pierwszych podjęli temat markowej bielizny męskiej, oraz zmiany "bieliźnianych nawyków" mężczyzn w Polsce. Król pewnego dnia powiedział "DOŚĆ" szarej, nudnej i rozciągniętej bieliźnie i tak wysłał Giermka w świat daleki. Giermek odziany w piękne pantalony powrócił po kilku tygodniach, i tak razem z Królem rozpoczęli swoją misję !

  Oferujemy wyszukaną bieliznę męską z najdalszych zakątków, starannie wyselekcjonowaną i na każdą okazję. Slipy , bokserki , stringi a może zwariowane Jock Strapy ? Mają je wszystkie, a kiedy wybierasz się na plażę czy basen, kąpielówki będą zawsze Ci pasować.

  Posiadają znane marki, tajie jak: Intymens, Manview , BODY GMW , Clever Moda, oprócz tego najlepsze produkcje z luksusowego Paryża - BODYQ oraz CHIKO LOKO - oto niektóre z marek, których bieliznę oferują. Wybrali je starannie i dzięki temu są w 100 procentach pewni co do najwyższej jakości ich wyrobów.

  Misją sklepu jest urozmaicanie życia codziennego. Dzięki zakupom w tym sklepie wprowadzisz światowe marki o nieprzeciętnych produktach do Twojej garderoby. Zawsze dbają, aby ich oferta zawierała najnowsze, najmodniejsze majtki. Dlatego do asortymentu ciągle wprowadzane są nowe, świetne produkty.

  Metody płatniści

  W sklepie akceptują następujące formy płatności :

  - Szybkie i bezpieczne przelewy internetowe za pośrednictwem operatora płatności Transferuj.pl

  - Płatności za pomocą kart kredytowych ( także za pośrednictwem operatora płatności Transferuj.pl )

  - Płatności internetowe w systemie PayPal.com (akceptowane wszystkie karty kredytowe )

  - Pobranie ( płatność przy odbiorze : Poczta Polska, Kurier INPOST , Paczkomaty Inpost.

  - Zwykły przelew na konto bankowe prowadzone w ING BANKU ŚLĄSKIM

  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

  Odstąpienia od umowy

  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracają wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez firme), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostali poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonają przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.

  Kontakt

  Jeżeli masz pytania, lub chcesz przekazać swoje uwagi na temat produktów lub obsługi zamówień czuj się swobodnie, Możesz skontaktować się ze sklepem:

  - Telefonicznie pod numerem (56) 649 07 47 / od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 15.00

  - poprzez pocztę elektorniczną : sklep@krolmajtekpierwszy.pl / 24h na dobę , 365 dni w roku/ Lub wypełnić formularz.

  Podziel się opinią!

  Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Nawet krótki komentarz może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

  Król Majtek Pierwszy
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Król Majtek Pierwszy

  Twoja opinia