kosmella Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

kosmella

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

W
Witkowska
Kosmella to sklep z naturalnymi kosmetykami, który oferuje proste składy i najlepsze produkty od znanych producentów. Moje doświadczenie tam było bardzo pozytywne i chętnie podzielę się nim z innym...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Piękna skóra dzięki Kosmelle – cudowna drogeria z naturalnymi kosmetykami!

  Kosmella to sklep z naturalnymi kosmetykami, który oferuje proste składy i najlepsze produkty od znanych producentów. Moje doświadczenie tam było bardzo pozytywne i chętnie podzielę się nim z innymi. Zacznijmy od asortymentu, który jest imponujący - mieli wszystko, czego potrzebowałam! Od nietypowych produktów dla mojej skóry, aż po kosmetyki do włosów. Każdy produkt miał dokładny opis i wskazania stosowania, co ułatwiło mi wybór odpowiedniego produktu. Ale teraz najważniejsze – efekty! Od momentu rozpoczęcia używania ich naturalnych kosmetyków moja skóra stała się bardziej promienna i o wiele zdrowsza. Nawet koledzy pytają mnie o sekret takiej pięknej cery :) Obsługa była również fantastyczna – każdy klient był obsłużony indywidualnie przez profesjonalistę zarówno przy wyborze jak również w przypadku pytań czy problemów ze stosowaniem danego produktu. Nie mogę sobie wyobrazić powrotu do swoich starych sposobów pielęgnacji teraz kiedy poznałem Kosmelke - polecam ją wszystkim!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...