Konsimo Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Konsimo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

L
Liliana Ziółkowski
Korzystanie z usług Konsimo było dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Świeżo urządzając moje mieszkanie, szukałam mebli o niebanalnym designie i wysokiej jakości. Ze strony internetowej sklep...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Szukaj swojego stylu we wnętrzu z KONSIMO – recenzja usług sklepu

  Korzystanie z usług Konsimo było dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Świeżo urządzając moje mieszkanie, szukałam mebli o niebanalnym designie i wysokiej jakości. Ze strony internetowej sklepu wybrałam kompletne zestawy do pokoju dziennego oraz sypialni. Nie tylko zrobiły one wrażenie na mnie dekoracyjnie, ale także okazały się niezwykle wygodne i funkcjonalne. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez Konsimo udało mi się w pełni maksymalizować przestrzeń mojego domu, jednocześnie zachowując estetykę wnętrza. Wszystkie zamówione produkty dotarły do mnie szybciej niż się spodziewałam a ich montaż był łatwy i intuicyjny - poradziła sobie z nim nawet osoba bez większego doświadczenia w takich pracach. Podsumowując, polecam shopping w Konsimo każdemu kto poszukuje oryginalnych, praktycznych i solidnych produktów meblowych - gwarantuję że tam ich znajdzie!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...