KingLed

Wszystkie opinie

KingLed

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

KingLed

Jak wiadomo, oświetlenie to podstawa każdego wnętrza które jest zaaranżowane wobec dobrych praktyk. Niejednokrotnie zdarza się, że cała praca związana z projektowaniem, remontem i urządzaniem idzie na marne poprzez źle dobrane oświetlenie, psując tym samym efekt wizualny jaki miał być osiągnięty. Ilość i jakość oświetlenia w pomieszczeniu ma wpływ również na przebywających w nim ludzi. Sprytnym trickiem używanym przez pracodawców jest montowanie oświetlenia typu "cool white" w pomieszczeniach zamkniętych, taki do których dociera znikoma ilość światła aby oszukać ludzki mózg i sprawić że nie będzie chciało nam się spać nawet na nocnej zmianie, ponieważ nasz mózg będzie postrzegał daną barwę światła która jest podobna do barwy promieni słonecznych w samo południe! Jeżeli jesteś projektantem, architektem bądź dekoratorem wnętrz a do tego zmęczyło Cię przeglądanie ofert związanych ze sprzętem oświetleniowym, na przeciw Twoim wymaganiom wychodzi firma KingLed. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Kilka słów o KingLed.
W tym momencie zespół składa się z 18 osób, jednakże swoją działalność rozpoczynał jako 1 osobowy sklep internetowy. Rozpoczęcie działalności datuje się na 2011 rok. Firma nie próżnuje, od czasu rozpoczęcia działalności skupia się na rozwoju zespołu, poszerzaniu oferty oraz dopracowywaniu obsługi klienta. Sklep jest bezpośrednim importerem taśm led oraz akcesoriów do taśm z tego powodu są w stanie zaoferować najlepszą cenę za oferowaną jakość. Posiadając zakład produkcyjny, KingLed jest w stanie wyprodukować lampy na życzenie, dostosowane do naszych potrzeb indywidualnych. Dzięki istnieniu stacjonarnego sklepu, jesteśmy w stanie odwiedzić firmę KingLed osobiście, mamy okazję zasięgnąć rady dotyczącej naszych potrzeb jak i sprawdzić jakość i działanie oświetlenia na żywo. W przypadku gdy chcemy oszacować wartość i czas trwania inwestycji, firma wyślę do nas mobilnego przedstawiciela handlowego aby pomógł on pozyskać interesujące nas dane. Projektanci z szeregów firmy są w stanie świadczyć kompleksowe usługi projektując oświetlenie LED, rozmieszczenie lamp oraz ich moc i barwę.

O produktach i usługach sklepu KingLed.
Firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów z zakresu urządzeń oświetleniowych. Są to różnego rodzaju lampy, panele, taśmy LED, akcesoria, szybki, piloty, źródła światła. Jednym z ciekawszych gadżetów jest dotykowy włącznik światła LIVOLO, oferuje nam on pozbycie się standardowych przełączników typu switch, które niejednokrotnie psują wystrój pomieszczenia poprzez swój staromodny wygląd. Firma jest w stanie nie tylko dostarczyć towar ale również ogromne wsparcie merytoryczne jakie potrzebne jest podczas montażu i eksploatacji danego oświetlenia. Jeżeli brakuje Państwu inspiracji, istnieje możliwość konsultacji bądź po prostu odwiedzenia strony internetowej firmy gdzie znajdują się projekty zrealizowane za pomocą produktów firmy KingLed.

Dostawa, zwroty i reklamacja KingLed.
Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych przez nas produktów w Krakowie. Możemy również wybrań przedpłatę bądź przesyłkę pobraniową firm DPD i GLS oraz możliwość odebrania przesyłki w paczkomacie. Gdy mieszkamy za granicą lecz wewnątrz strefy Schengen przesyłka będzie kosztować 90zł. Czas dostawy jest podany na karcie produkty, inny dla każdego z osobna. Aby zrealizować zwrot bądź reklamację musimy zarówno wypełnić formularz jak i skontaktować się z obsługą klienta.