NiezależnaOpinia

  Opinie Keko

  Keko.pl to sklep zoologiczny online – tu kochają zwierzęta. "Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta." - George Bernard Shaw tymi słowami podkreślił, że w sytuacjach, w których nie można często liczyć na człowieka, to zwierzę będzie jego wytrwałym towarzyszem. Nasi pupile towarzyszą nam przez całe życie, nie zwracając uwagi na to, czy akurat jesteśmy w dołku, czy też nam się świetnie powodzi. Dla nich najważniejszy jest czas, który im poświęcamy, oraz kontakt z ukochanym człowiekiem. Załoga Keko chce odwdzięczyć się zwierzakom za tę bezwarunkową miłość. Z tego powodu przygotowali ofertę produktów dopasowanych idealnie do ich potrzeb, utrzymujących je w zdrowiu i dobrej kondycji. Wybierz produkt dla każdego zwierzaka. Sklep zoologiczny online Keko inwestuje przede wszystkim w produkty sprawdzonych, cenionych marek. Interesuje sklep, przede wszystkim, dobro zwierząt, dlatego promuje jedynie bezpieczne akcesoria oraz smaczne, odpowiednie do potrzeb zwierząt produkty żywieniowe. Ma szeroką ofertę produktów, dzięki którym nauka czystości i dyscyplina psów staną się proste dla Twojego czworonoga. Nie brak też akcesoriów, które ułatwiają Ci zbieranie psich odchodów podczas spacerów po mieście czy parku, tak aby postępować zgodnie z przepisami prawa. Regularna pielęgnacja czworonogów będzie o wiele łatwiejsza, jeśli wykorzystasz dopasowane do rodzaju sierści kosmetyki dla psów. Jeśli akurat odchowujesz miot kociąt albo po prostu chcesz rozpieścić swojego mruczka, dając mu przystosowane do jego potrzeb smakołyki, wybierz mleko dla kotów. Nie musisz już szukać opiekuna dla swojego zwierzaka na czas wyjazdu – torby transportowe dla kotów ułatwią Ci zabranie mruczka ze sobą w podróż. Z kolei pielęgnacja łap i pazurów kota będzie prostsza dzięki wyborowi odpowiedniej gilotyny bądź właściwych nożyczek. Pojawienie się nowego, małego zwierzaka w domu wymaga powiększenia klatki dla małych zwierząt – ułatwią Ci to gotowe zestawy Keko. Z kolei klatki i woliery dla ptaków pomogą Ci stworzyć idealne warunki dla ptasich podopiecznych. Nie zapomina Keko też o fanach akwarystyki, przygotowując gotowe akwaria i zestawy morskie dla wielbicieli bardziej nietypowych zbiorników. Jeśli masz psa albo kota, który cierpi na różne schorzenia, wymagające odpowiedniej diety, wybierz karmy weterynaryjne, dopasowane do potrzeb konkretnych zwierząt.

  Misja Keko

  Razem z Keko można uszczęśliwić i dać zdrowie wielu zwierzętom Każdego dnia sklep pragnie być jak najbliżej klientów, poznając ich oczekiwania, marzenia, a także szeroką gamę potrzeb wszystkich zwierząt. To właśnie te potrzeby, stawiają przed Keko wyzwania, wyznaczając tym samym kierunki, w których chce podążać. Łącząc pasję z wiedzą, doświadczeniem, stale doskonaloną ofertą rynkową i kompleksowością w realizacji zamówień Keko chce maksymalnie usprawnić zakupy zoologiczne i sprostać wymaganiom swoich klientów i ich czworonożnym podopiecznym. Chce aby oferta składała się z produktów najwyższej jakości, pokrywających wszelkie potrzeby zwierząt i ich właścicieli, a zakupy w sklepie były wygodne, bezpieczne i dawały pełnię zadowolenia klientom. Keko jest przekonany, że dzięki wieloletniej i ścisłej współpracy pomiędzy partnerami handlowymi, dostawcami i klientami może budować wartość firmy. Innowacyjność i nieszablonowe rozwiązania pozwalają Keko na tworzenie takich funkcjonalności, których inni nie podejmują. Inwestuje w ciągły rozwój, aby móc w pełni realizować swój potencjał, mając na celu satysfakcję klienta. Pragnie zaspokajać wszelkie wymagania klientów, sprawiając by zakupy wiązały się z pełnym zadowoleniem, przewyższały oczekiwania a w przyszłości kreowały potrzeby.

  Pozostaw swoją opinię o Keko

  Czy masz wiedzę na temat firmy Keko? Twoja informacja może pomóc potencjalnym klientom w podjęciu decyzji czy skorzystać z usług Keko. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Keko
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Keko

  Twoja opinia