Jusee

Wszystkie opinie

Jusee

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Patrycja
Posiadam kolor Spoiled Angel, który jest bardzo ładnym, beżowym odcieniem, dla mnie idealnym. Niestety na kolorze i ładnym opakowaniu jej zalety się kończą. Pomadka rozprowadza się dość dobrze na u...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pomadki

  Posiadam kolor Spoiled Angel, który jest bardzo ładnym, beżowym odcieniem, dla mnie idealnym. Niestety na kolorze i ładnym opakowaniu jej zalety się kończą. Pomadka rozprowadza się dość dobrze na ustach, niestety pojawiają się grudki. Trwałość jest bardzo słaba. Szybko się zjada i znika z ust. Nie jest warta swojej ceny, bez problemu można znaleźć tańsze a bardziej trwałe produkty. Co do obiecanego nawilżenia też nie jest jakoś wspaniale. Pomadka ma nawilżać jak również nadać ładny kolor ustom. Za drugim razem ybrałam kolor „Success”, który w rzeczywistości po pomalowaniu ust odbiega od koloru pokazanego w internecie, a wręcz powiedziałabym, ze bardziej przypomina mi kolor Skinny. Bardziej nadawałby się dla starszej kobiety, albo dla blondynki, ale to może tez kwesta tego jaki kto ma naturalny kolor ust. Pomadka od razu po nałożeniu wydaje się bym oleista, ale u mnie po czasie wydaje się być taka jakby „zwarzona” co bardzo słabo wyglada. Jej zapach przypomina mi zapach szminek jakie kiedyś używała moja mama — nie za ciekawy.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo VERDELAB

VERDELAB

1 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...