NiezależnaOpinia

  Opinie Joyshoetique

  Joyshoetique jest jednym z największych i najczęściej odwiedzanych sklepów internetowych w Chinach. Ponadto jest to jeden z najpopularniejszych chińskich sklepów wśród polskojęzycznych użytkowników, a wielu naszych rodaków zostawia tylko pozytywne recenzje o zakupach tutaj. Joyshoetique jest nowicjuszem na rynku sprzedaży wysyłkowej: historia sklepu ciągnie się od 2004 r. Ale jednocześnie wielu naszych rodaków, skupiających się na aliexpress, nie zwraca dużej wagi do tego sklepu internetowego. A na próżno. Sklep jest godny uwagi i ma wiele zalet, które wymieniamy w recenzji.

  Asortyment

  Wybór towarów tu jest nie prosto szeroki — on jest ogromny. Dany placyk może zaproponować Oferują modne sukienki, topy, dżinsy, kostiumy kąpielowe, buty, body, spodnie, spódnice w przystępnych cenach. W ogóle, tu jest praktycznie wszystko, co wytwarza się w Chinach. Joyshoetique – to taki Aliexpress w miniaturze. Przy czym ceny wielu produktów należą do najniższych w Internecie.

  Jak zarejestrować się w Joyshoetique?

  Formularz rejestracyjny jest prosty i bezpośredni. W odpowiednich polach wpisz swój login, adres e-mail, hasło dwa razy, powtórz captcha (tak chroni sklep przed automatyczną rejestracją) i kliknij przycisk "Utwórz konto".

  Jak zamawiać i płacić za towary?

  Na stronie każdego produktu znajdziesz wyczerpujące informacje na jego temat. Tutaj są wysokiej jakości zdjęcia towarów, wraz z pełnym opisem i informacjami na temat dostawy, i oferuje ceny hurtowe, a także opinie innych kupujących razem dodatkową informacją.

  Po rejestracji możesz wejść do książki adresowej i dodać adres dla dostawy. Możesz również zarejestrować te informacje później (podczas składania pierwszego zamówienia), ale zrobimy to od razu. Zameldować tę informację można i później (w trakcie załatwienia pierwszego zamówienia), ale zrobimy to od razu. Wszystkie dane dla dostawy wpisujemy tylko łacińskimi literami – to złota reguła przy kupnach w zagranicznych sklepach. Pola, zaznaczone czerwoną gwiazdką, są obowiązkowe do wypełnienia. Jak zawsze określasz swój adres e-mail, imię i nazwisko, adres, miejscowość, region, kraj i kod pocztowy. Nic skomplikowanego.

  Wysyłka

  Kupujący Joyshoetique mają kilka dostępnych opcji dostawy:

  Bezpłatna: dostawa zajmuje od 10 do 30 dni. Klient nie otrzymuje numeru śledzenia - nie będzie mógł śledzić lokalizacji towarów.

  Płatna dostawa. Koszt wysyłki składa blisko 2 dolarów — towar przychodzi za 2-3 tygodniów. Osoby, które zamówiły smartfon z magazynu w Hong Kongu (HK), nie będą mogły korzystać z usług polskiej poczty bezpośredniej.

  Płatna dostawa z EMS Express. Usługi EMS kosztują od 10 do 12 dolarów. Klient otrzymuje numer ścieżki. Czekanie potrwa od 7 do 15 dni roboczych.

  Obecność bezpłatnej dostawy – ogromna przewaga Joyshoetique. Na tymże Aliexpress teraz «we dnie z ogniem» nie odszukasz towary, które sprzedawcy zgadzali się by odprawić gratis.

  Recenzje klientów

  Kupiłeś/-aś produkty Joyshoetique? Jesteś zadowolony? Otrzymałeś zamówienie w terminie? Czy zawierało dokładnie to, co zamówiłeś/-aś? W jakim stanie były otrzymane produkty? Podziel się swoim doświadczeniem. Twoja opinia jest ważna dla przyszłych klientów.

  Joyshoetique
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Joyshoetique

  Twoja opinia