NiezależnaOpinia

  Opinie IVEL Electronics

  O sklepie

  IVEL.PL to sklep internetowy stworzony z myślą o tych, którzy potrzebują niezawodnych systemów zabezpieczeń oraz systemów teleinformatycznych. Bez względu na to, czy potrzebujesz zaawansowanych rozwiązań technologicznych na najwyższym poziomie, czy prostego zestawu domofonowego do domu prywatnego – tytaj znajdziesz dokładnie to, czego Ci potrzeba.

  Szeroka paleta usług instalatorskich

  Zakres usług montażowych realizowanych przez współpracujących z nami instalatorów jest szeroki.

  Obejmuje wszelkie prace powiązane z dystrybuowanym przez firmę sprzętem.

  Oferują m.in.: projektowanie systemów zabezpieczeń i kontroli dostosowanych do potrzeb Klienta, rozbudowę systemów obserwacyjnych/zabezpieczeń, dostawę zamówionego sprzętu wraz z wykonaniem wszystkich prac montażowych serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenia personelu z zakresu obsługi zamontowanych urządzeń.

  A to wszystko w zależności od potrzeb i indywidualnych wymagań.

  Obsługują zarówno Klientów, którzy dokonali zakupu sprzętu w sklepie ivel.pl i potrzebują fachowej pomocy przy montażu, jak też pozostałych zainteresowanych usługami związanymi z naszą branżą.

  Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

  Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszliście o w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez ciebie weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować firmę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

  Oświadczenie możesz przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: Ivel Electronics Sp. z o. o., ul. Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa;

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ivel@ivel.pl;

  Jesteś doświadczonym instalatorem?

  Mają dla Ciebie specjalną ofertę! Z myślą o firmach oferujących montaż systemów telewizji dozorowej, systemów alarmowych i innych urządzeń z firmowego asortymentu, przygotowali bardzo korzystną ofertę współpracy. Partnerzy mogą liczyć m.in. na hurtowe ceny, wsparcie przed i po sprzedażowe oraz na pomoc przy wyszukiwaniu kolejnych zleceń instalacyjnych. Najlepszych specjalistów rekomendujemy swoim Klientom.

  Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się IVEL Electronics!

  Dane kontaktowe

  Jeśli chcesz uzyskać bliższe informacje o oferowanych produktach czy wspólnie z doradcami skompletować zakupy – zachęcają do kontaktu w najdogodniejszej dla ciebie formie.

  Są do dyspozycji: pon - pt 8 00 do 17 00 oraz soboty 9 00 do 13 00 pod numerami telefonu: 34 341 16 30, 519 382 626. Wystarczy zadzwonić, by uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich rozwiązaniach z asortymentu Ivel.pl. Z przyjemnością pomogą dopasować produkty do Twoich indywidualnych potrzeb.

  Pozostaw swoją opinię

  Czy masz wiedzę na temat IVEL Electronics? Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom w dokonaniu wyboru i decyzji czy skorzystać z usług IVEL Electronics. Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniej dla nich karty. Nawet krótki komentarz może przyczynić się do poprawy działalności firmy.

  Z przyjemnością będziemy służyć Ci dalszą pomocą!

  IVEL Electronics
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  ivel dobra firma

  Zachecam do kupowania ceny atrakcyjne ,mozliwosc negocjacji ,dobry kontakt i szybka przesylka a co najlepsze to pomoc techniczna ,natychmiastowa i fachowa.

  Przez: Piotr KOWALSKI 28-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  10
  rating

  Napisz wlasną opinię o IVEL Electronics

  Twoja opinia