iRobot Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

iRobot

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kowalczyk
iRobot to rewolucyjny produkt, który w pełni zasłużył na moje uznanie. Zakupiłem bezprzewodowy i akumulatorowy robot odkurzacz i jestem niezwykle zadowolony ze swojego wyboru. Nie tylko jest on ba...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Irobot - perfekcyjne rozwiązanie dla Twojego domu!

  iRobot to rewolucyjny produkt, który w pełni zasłużył na moje uznanie. Zakupiłem bezprzewodowy i akumulatorowy robot odkurzacz i jestem niezwykle zadowolony ze swojego wyboru. Nie tylko jest on bardzo skuteczny w sprzątaniu, ale także posiada automatyczne funkcje, co ułatwia mi życie codzienne. Nie muszę już martwić się o brudną podłogę czy dywan - mój iRobot sam uprzątnie wszystko bez konieczności nadzoru. Ponadto, sklep internetowy i oficjalna strona firmy są proste w obsłudze oraz zapewniają szybką dostawę. Jestem mile zaskoczony jakością obsługi klienta oraz ich zaangażowaniem w stworzenie najlepszych rozwiązań dla domu. Z całą pewnością polecam produkty tej firmy każdemu, kto poszukuje nie tylko wydajnego narzędzia do sprzątania, ale również pragnie mieć więcej czasu dla siebie dzięki automatyzacji czynności domowych.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...