IonicWhite

Wszystkie opinie

IonicWhite

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb
iHerb
1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina
Intimina
1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

IonicWhite

Myjesz swoje zęby kilka razy dziennie, a one nadal są żółte i pełne osadu? Szukasz czegoś skutecznego, co pozwoli je wybielić? Jedną z takich rzeczy, które mogą pomóc Ci w tym zakresie, jest Ionic White. Jednak, czy ten produkt rzeczywiście działa? Czy zapowiadane efekty rzeczywiście się pojawią? Jeśli tak, to, jak długo trzeba na nie czekać? Jeśli efekt już się pojawi, to czy zostanie na stałe? Czy będzie pasowało do mojej szczęki? To pewnie tylko część ważnych pytań, które pewnie zadajesz sobie w głowie. A co gdyby tak rozwiać wątpliwości? Mogą Ci w tym pomóc opinie klientów, którzy już kiedyś korzystali z Ionic White. Ich doświadczenie i opinia pozwoli podjąć Ci decyzje, czy warto zainwestować w ten produkt.

O marce IonicWhite
IonicWhite to marka, której głównym produktem jest środek do wybielania zębów. Według danych na stronie internetowej firmie zaufało już ponad 10 000 000 klientów, a ich produkt potrafi wybielić zęby w ekspresowym tempie, bo w zaledwie 2 minuty. Firma zarejestrowana jest przez spółkę Ionic-White Ltd, a swoją główną siedzibę ma w Ameryce Środkowej w Belize.

Na czym polega i jak działa IonicWhite?
IonicWhite to nic innego jak wybielacz do zębów. Producent twierdzi, że pierwsze efekty wybielania są już widoczne po niespełna 2 minutach, a w ciągu 14 dni można osiągnąć maksymalne i satysfakcjonujące rezultaty. Producent wykorzystał tutaj technologię jonową, która jest aktywowana ledowym światłem. Substancją aktywną jest 6% nadtlenek wodoru. Jak dowiadujemy się z instrukcji, najlepsze efekty można osiągnąć, korzystając z urządzenia 3 razy dziennie. Urządzenie posiada wbudowany minutnik i wyłączy się automatycznie po dwóch minutach. W skład urządzenia wchodzą: bateria, urządzenie wybielające, 30 ml sprayu wybielającego, 15 ml aktywatora wybielającego, 3 tubki z żelem wybielającym, 3 tubki aktywatora i instrukcja.

Jak zamówić IonicWhite?
Na ten moment produkt można zamówić tylko przez internet i wyłącznie na stronie marki. Do złożenia zamówienia wymagane jest wypełnienie formularza: imię, nazwisko, numer telefonu, adres i e-mail. Następnie otrzymamy wiadomośź e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Co ciekawe jedyną opcją płatności, jest płatność za pobraniem, czyli dopiero w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera. Obecnie nie są akceptowane karty płatnicze i inne formy płatności elektronicznej. Według informacji na produkt możemy czekać od 1 do 3 dni. Otrzymany towar można reklamować, ponieważ klientowi przysługuje gwarancja. Firma przyjmuje zwroty towaru do maksymalnie 14 dni od odebrania zamówienia. Przed skorzystaniem z możliwości zwrotu, należy skontaktować się bezpośrednio z firmą i poinformować o chęci zwrotu produktu.

Podziel się swoją opinią o IonicWhite
Znasz produkt IonicWhite? Miałeś już z nim do czynienia i wiesz, jak działa? Jeśli tak, to świetnie. Jesteś idealną osobą, która może udzielić sprecyzowanej opinii na jego temat, a ta zaś będzie miała kluczowy wpływ na decyzję osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem IonicWhite. Zostaw swój feedback i opowiedz o swoich wrażeniach. Czy produkt zadziałał? Czy Twoje zęby są rzeczywiście bielsze? Jak go najlepiej stosować, żeby osiągnąć piorunujący efekt? Gdzie go zamówiłeś i jak długo czekałeś na paczkę? Kiedy dokładnie z niego korzystałeś i czy efekt pozostał do dzisiaj? Jeśli masz więcej opinii i wskazówek na temat tego produktu, to podziel się nimi również w komentarzu.