NiezależnaOpinia

  Opinie Insta360

  Insta360 ONE X założona w 2014 r. oprócz tego, jest światowym liderem w dziedzinie kamer 360 stopni. Kamery Insta360 umożliwiają ludziom swobodne dzielenie się doświadczeniami - pełne, wciągające, przeżywane doświadczenia - bez względu na czas i miejsce. Siedząc w Shenzhen i zanurzając się w niezrównanym ekosystemie sprzętowym miasta, Insta360 szczyci się tworzeniem przełomowych produktów, które zwiększają wydajność i dostępność. Dzięki aparatowi Insta360 użytkownicy mogą robić zdjęcia i filmy w 360 stopniach w wysokiej rozdzielczości i transmitować na żywo swoje doświadczenia bezpośrednio na Facebook, Twitter, YouTube i inne platformy społecznościowe. Oglądanie Insta360 mogą przenosić ludzi w miejsca i chwile, których nigdy wcześniej nie wyobrażali sobie.

  360-stopniowa kamera Insta360 One to nowość dla miłośników produktów Apple, ponieważ można ją łatwo podłączyć do iPhone'a za pośrednictwem złącza Ligtning (wersje SE, 6/6 Plus, 6S / 6 Plus, 7/7 Plus, 8/8 Plus, X ) i tablety iPad (wersja Pro 9.7 ″, 10.5 ″, 12.9 ″, mini4 i Air 2). Możliwe jest również połączenie z urządzeniami z systemem Android za pomocą adaptera Insta360 One. Kamera jest optymalnie zaprojektowana, zapewniając, wraz z zaawansowaną funkcjonalnością, łatwość sterowania kamerą za pomocą specjalnej aplikacji „Insta360 One” (pobranej z App Store lub Google Play), która umożliwia robienie zdjęć i filmów panoramicznych tak szybko, jak to możliwe, a następnie publikowanie ich w sieciach społecznościowych (Facebook, YouTube , Instagram, Periscope). Dla miłośników podwodnego świata i rekreacji na morzu, specjalnie zaprojektowane podwodne box, Insta360 Case, jest niezbędnym akcesorium, a Insta360 Selfie Stick zapewnia szerszy kąt widzenia i łatwość fotografowania.

  Przed całą planetą

  Marka Insta360, będąca liderem w dziedzinie kamer panoramicznych, wciąż opracowuje nowe i ekscytujące nowe funkcje dla swoich urządzeń. W tym sensie kamera Insta360 One stała się ucieleśnieniem kilku wcześniejszych fenomenalnych rozwiązań:

  • „Invisible selfie stick” (niewidoczny kij do selfie) - podczas korzystania z tej opcji aparat automatycznie „wymazuje” kij do selfie ze zdjęcia lub filmu, nakładając zdjęcia z dwóch soczewek na siebie, co powoduje wrażenie, że aparat unosi się w powietrzu nad obiektem .

  • W trybie „Bullet time” kamera obraca się wokół ciebie na drążku do selfie lub żyłce i nagrywa wideo z bardzo wysoką częstotliwością do 120 klatek na sekundę, dzięki czemu można znacznie spowolnić przechwycone nagranie. Łącząc ten tryb z opcją niewidocznego drążka do selfie, otrzymujesz naprawdę epickie filmy, które zadziwiają wyobraźnię (patrz przykład na wideo po lewej).

  • „Smart tracking” - ta opcja umożliwia wybranie poruszającego się obiektu w panoramicznym materiale wideo, a następnie przekształcenie nagrania z formatu sferycznego w standardowy format dwuwymiarowy, w którym poprzednio wybrany obiekt będzie zawsze w ramce, nawet jeśli obracał się wokół aparatu o 360 stopni.

  Zostaw swoją opinie!

  Co sądzisz o kamerze Insta 360 One? Spotkał Cię raczej zachwyt czy rozczarowanie? Podziel się swoją opinią z innymi, pozwól im poznać Twoje doświadczenia, a to na pewno do Ciebie wróci!

  Insta360
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Insta360

  Twoja opinia