Inlago Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Inlago

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Ksawery Kwiatkowski
Mój pierwszy raz w sklepie internetowym Inlago był niesamowity. Już na początku zwróciłem uwagę na łatwą i przejrzystą nawigację po stronie, która pomogła mi szybko znaleźć to, czego szukałem. Jako...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjny Sklep Internetowy AGD/RTV

  Mój pierwszy raz w sklepie internetowym Inlago był niesamowity. Już na początku zwróciłem uwagę na łatwą i przejrzystą nawigację po stronie, która pomogła mi szybko znaleźć to, czego szukałem. Jako osoba niezbyt obdarzona charyzmą technologiczną bardzo doceniam intuicyjne sklepy internetowe. Znalazłem urządzenie gospodarstwa domowego, którego potrzebowałem po przeglądnięciu licznych opcji sprzętu RTV na platformie Inlago oraz porównaniu ich specyfikacji. Po dokonaniu zamówienia dostałem notyfikację potwierdzającą moją transakcję. Do mojej wielkiej radości, paczka dotarła do mnie w ciągu 48 godzin - co oznaczało dla mnie mały rekord czasowy! Wszystko zostało zawinięte starannie i było zgodnie z opisem przedstawionym na stronie. W sumie jestem bardzo zadowolony ze swojego zakupu od momentu przeglądania produktów aż do samodzielnego korzystania z nowej elektroniki. Ostatecznie polecam e-sklep Inlago każdemu kto poszukuje wysokiej jakości sprzętu AGD lub RTV online!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...