Hola Foods

Wszystkie opinie

Hola Foods

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Hola Foods

Jeszcze parę lat temu, temat zdrowej żywności nie był poruszany zbyt często. Interesował on przede wszystkim osoby związane z dietetyką i żywieniem człowieka, a także sportem. Z całą pewnością można jednak stwierdzić, że obecnie rośnie świadomość społeczeństwa, na co powinno zwracać się uwagę podczas produktów spożywczych oraz jakie mogą być konsekwencje stosowania niewłaściwej diety. Jeśli więc należysz do tej grupy osób oraz poszukujesz sklepów oferujących produkty należące do zdrowej żywności, chcielibyśmy przedstawić ci Hola Foods. Na naszym portalu znajdziesz także opinie klientów, którzy mają doświadczenie zakupowe z tym sklepem.

 

Hola Foods - najważniejsze informacje o firmie

Hola Foods to firma z siedzibą w Szczecinie, która powstała w 2018 roku. Jest prowadzona przez Sylwię Piwowarską, która jest jej właścicielką. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową (głównie) produktów przeznaczonych dla miłośników zdrowej żywnościi ekologicznego stylu życia. Odbywa się ona głównie drogą internetową, za pośrednictwem witryny www.holafoods.pl.

 

Produkty oferowane przez sklep Hola Foods

Sklep internetowyHola Foods posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów należących do sześciu kategorii: suplementy i witaminy, słodycze i przekąski, higiena i kosmetyki, produkty sypkie, akcesoria i dodatki, a także herbata, kawa i napoje. Należą do nich między innymi glony i algi morskie, kawy zbożowe, syropy i minerały w płynie, kosmetyki, mąki, nasiona i ziarna, desery, dodatki do deserów, preparaty na owady, karmę dla zwierząt, magazyny i czasopisma,osuszacze powietrzaoraz worki i pojemniki na odpady.

Jeśli chodzi o dostawę produktów zakupionych w sklepie internetowym Hola Foods, może ona zostać zrealizowana tylko w przypadku, gdy klient zamieszkuje na terenie Polski lub pozostałych krajów Unii Europejskiej (np. Austria, Słowacja, Finlandia, Włochy, Portugalia, Niemcy). Umowa sprzedażytowarów może zostać zawarta zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Konsument może zdecydować się na dostarczenie paczki na wskazany przez siebie adres (wówczas następuje to za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub operatora pocztowego), do paczkomatu InPostlub odebrać ją osobiście w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Szczecinie.

Żeby zapewnić klientomHola Foodsjak najbardziej wygodne dla nich dokonanie płatności, sklep udostępnia trzy formy: płatność gotówką przy odbiorze (w przypadku kuriera jest również możliwa płatność kartą), standardowy przelew na numer konta, szybka płatność poprzez system PayU. Czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki wynosi od 2 do 5 dni od momentu zaksięgowania przez sklep wpłaty na koncie bankowym.

Firma Hola Foodskieruje swoją ofertę zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych. W zakresie handlu hurtowego umożliwia ona współpracę B2B, która jest realizowana na szczególnych i korzystnych dla partnera biznesowego warunkach.

 

Opinie klientów i skargi dotyczące sklepu Hola Foods

Czy posiadasz jakiekolwiek dodatkowe informacje o sklepie Hola Foods, którymi chciał(a)byś podzielić się z innymi użytkownikami? Chętnie dowiemy się czegoś więcej o tej firmie. Jeśli masz doświadczenie zakupowe z tym sklepem, jak długo trzeba oczekiwać na dostarczenie zamówienia - w szczególności w przypadku wysyłki zagranicznej? Czy występują problemy zszybkim otrzymaniem odpowiedzi od obsługi sklepuna wysłaną wiadomość? Czy warto zdecydować się na współpracę biznesową z Hola Foods? Uważamy, że każda rzetelna opinia klienta jest na wagę złota, w związku z czym gorąco zachęcamy do pozostawienia swojego feedbacku!