Godre

Wszystkie opinie

Godre

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Godre

Wszyscy powinny zdawać sobie sprawę jak istotnym faktem jest jakość snu. Bardzo często zdarza się, że nasze samopoczucie nie jest tak dobre jak tego byśmy chcieli i szukamy przyczyn w wielu różnych aspektach naszego życia nie zdając sobie sprawy z tego, że przyczyną może być po prostu źle dobrany, za twardy, za miękki bądź wykonany z nieodpowiedniego materiału materac. Często bywa że poświęcamy mnóstwo energii na dopieszczanie szczegółów umeblowania i aranżacji naszej sypialni jednak zapominamy o najważniejszej części, która decyduje o jakości naszego snu jaką jest materac. Istnieje wiele firm na Polskim rynku, które świadczą różnego rodzaju usługi związane z projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją materacy. Jedną z nich jest firma Godre i to właśnie jej chciałbym poświęcić ten opis.

Na temat firmy Godre.
Firma Godre znajduje się w Gorlicach na ulicy Tadeusza Kościuszki i to właśnie tam mamy możliwość zrobienia zakupów w siedzibie fizycznej. Jednakże, jeżeli znajdujemy się daleko od tego miejsca, jesteśmy w stanie złożyć zamówienie online za pomocą sklepu internetowego. Sklep zajmuje się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju materacy. Jeżeli jest to konieczne, Godre jest w stanie wykonać na nasze potrzebny materac o wymiarach niestandardowych. Firma nie roluje materacy przed wysyłką, otrzymany produkt zostanie wysłany w formie "na płasko" ponieważ ma to wpływ na jakość produktu.

Kilka słów o usługach i produktach Godre.
Godre posiada gamę materacy w swojej ofercie. Każdy materiał, z którego wykonane są materace jest uprzednio testowany przez kontrolerów jakości. Oferta firmy liczy 265 modeli materacy z czego każdy dostępny jest w 574 rozmiarach. Jeżeli zdecydujemy się na kupno materaca o niestandardowych wymiarach, będziemy musieli poczekać na jego wykonanie tylko 3 dni. Do wyboru mamy standardowe materace kieszeniowe, które sprawdzą się w większości przypadków, jeżeli jednak nasze wymagania są nieco inne niż większości klientów możemy liczyć na wybór spośród materacy piankowych, które cechują się dużym stopniem miękkości co pozwala na wygodny sen. Materace termoelastyczne pozwalają na regulację twardości na podstawie nacisku i temperatury ciała. Materace Visco Memory, które zapamiętują sylwetkę osoby śpiącej. Oraz wiele innych, często wykonanych z naturalnych materiałów lub antyalergicznych.

Dostawa, zwroty oraz formy płatności Godre.
Należy pamiętać, że dostawa jest ograniczona do terenów Rzeczy Pospolitej Polski. Czas dostawy wynosi 1-7 dni od momentu przekazania paczki kurierowi. Materace nie są rolowane. Koszt odbioru osobistego wynosi 0zł a płatność za pobraniem kosztuje 30zł, kierowca nie ma obowiązku wnoszenia materaca. Istnieje możliwość zapłaty z użyciem karty MasterCard bądź z pomocą płatności elektronicznych DotPay.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu Godre.
Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Czy firma wywiązała się z zawartej umowy usługowo - sprzedażowej? Czy jesteś zadowolony w jakości usług bądź produktów? Czy towar posiadał jakieś wady? Czy obsługa klienta dostarczyła Ci wszystkich niezbędnych informacji? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia, nawet krótki opis Twojego doświadczenia może okazać się pomocny dla innych użytkowników W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback. Z góry dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieje ze informacje zawarte na tej stronie okazały się pomocne.