NiezależnaOpinia

  Opinie GO Sport

  Sport to pasja zespołu sklepu GO Sport! Sport to żywioł GO Sport! Wszystkie dyscypliny sportowe w jednym miejscu. GO Sport to oryginalny styl dla uwielbiających aktywnie spędzać czas. Wpadaj do sklepu internetowego GO Sport po 100 % sportu! Dlaczego GO Sport? Bo to ludzie, którzy pasjonują się sportem tak jak Ty, uprawiają go na co dzień, a w pracy łączą przyjemne z pożytecznym. Hasło GO Sport: „Żyjmy sportem" nie jest pustym sloganem. Za tymi słowami kryje się pasja, którą GO Sport chce zarazić swoich klientów. Bo sport zdrowo uzależnia. GO Sport dwoi się za trzech, by promować sportową postawę, ale to klienci są u GO Sport zawsze na pierwszym miejscu. Z myślą o nich, negocjuje z dostawcami najatrakcyjniejsze ceny, a w ofercie posiada doskonały wybór produktów sportowych. Pamiętając o wysokich wymaganiach klientów, sklep stworzył linię produktów opatrzonych marką GO Sport. Charakteryzują się one jakością, zawierają nowoczesne technologie i mają dobrą relację jakości do ceny. Daj się zaskoczyć konkurencyjnymi cenami, doskonałymi materiałami i technologiami oraz oryginalnym designem produktów GO Sport.

  Zalety GO Sport

  - Rezerwacja - bezpłatna rezerwacja artykułów na 48 godzin.

  - Zwrot towaru - zwrot lub wymiana towarów w ciągu 30 dni od zakupu (za okazaniem paragonu, artykuły nie mogą być używane).

  - Program feelgood! Niższe ceny produktów, powiadomienia o promocjach, bony zniżkowe, 20% rabatu na usługi serwisowe i wiele więcej.

  - Bony towarowe - zakup bonów o nominałach od 10 po 200 zł, które możesz zrealizować na terenie kraju w sklepach GO Sport.

  - Kredyt - atrakcyjny system sprzedaży ratalnej.

  Dostawa do sklepów stacjonarnych

  Dostawy GO Sport realizuje do wszystkich sklepów stacjonarnych. Dostawa zajmuje 72 godziny od momentu wysłania towarów z magazynu. Po opłaceniu zamówienia GO Sport wysyła email z potwierdzeniem, że Twoja paczka jest gotowa do odbioru. Dostawa GO Sport do punktu DHL to dostawa do 6000 punktów na terenie kraju. Większość punktów jest otwartych w weekendy, i pracuje przynajmniej do godz. 21. Dostawa przez kuriera - DHL realizuje pod wskazany adres dostarczane paczki. Po wysyłce zamówienia GO Sport wysyła email w którym znajdziesz posyłanie do śledzenia przesyłki. Dane dostawy realizowane są w dni robocze w godzinach 9-17. Dostawa GO Sport do sklepów stacjonarnych jest zawsze darmowa. Dostawa do punktu DHL lub pod wskazany adres kurierem kosztuje zawsze 9,99 zł. Przy zamówieniach powyżej 200 zł obowiązuje darmowa dostawa. Dostawy do sklepów stacjonarnych można odebrać w godzinach funkcjonowanie sklepu. Informacje o dostępności sklepów znajdziesz na stronie internetowej. Dostawa GO Sport do punktów odbioru DHL jest możliwa tylko po otrzymaniu potwierdzenia od DHL, że paczka jest gotowa do odbioru. Pamiętaj, że 95% punktów DHL jest otwarta w weekendy i pracuje przynajmniej do 21:00. Dostawa kurierem świadczona kurierem DHL jest możliwa w godzinach pracy kuriera w dni robocze między 9 a 17. Zamówienia z adresem dostawy za granicę będą realizowane jedynie po wcześniejszym kontakcie z Działem Obsługi Klienta. Koszt dostawy jest dostosowany według cennika firmy kuriersiej do wskazanego kraju.

  Opinie na temat sklepu internetowego GO Sport

  Czy masz wiedzę na temat GO Sport? Jesteś zadowolony z usług? Podziel się swoim doświadczeniem!

  GO Sport
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o GO Sport

  Twoja opinia