Girt

Wszystkie opinie

Girt

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Girt

Nieodłącznym elementem domu zaprojektowane w sposób, który jest nie tylko funkcjonalny i estetyczny ale także robi wrażanie na odwiedzających jest między innymi kuchnia i łazienka. Te dwa kluczowe pomieszczenia są przeznaczone przede wszystkim do umożliwiania nam wygodnego funkcjonowania jednakże, aby spełniały swoją funkcję muszą nie tylko posiadać niezbędne elementy ale także wywierać odpowiednie wrażenia wizualne tak, aby cały projekt był nie tylko użyteczny ale także piękny. Dzisiejsza technologia daje pole do popisu projektantom różnych elementów wystroju wnętrz z uwagi na fakt, że istnieją maszyny które mogą stworzyć elementy o wymiarach i kształtach dokładnie takich jakie nas interesują. Wiele firm na rynku zajmuje się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju elementów wyposażenia domu, jedną z nich jest GIRT i to właśnie informacje o niej chciałbym zamieścić w tym opisie.

Na temat firmy Girt.
Siedziba firmy znajduje się w Częstochowie na ulicy Baczyńskiego. Sklep GIRT funkcjonuje na rynku wyposażenia wnętrz a ściślej mówiąc, wyposażenia kuchni i łazienki. Swoje działania opiera na łamach serwisu internetowego dzięki któremu klienci są w stanie przejrzeć ofertę oraz dostępne w niej produkty, dobrać interesujący model, kolor i wymiar, wybrać sposób dostawy oraz formę płatności i ostatecznie zrealizować transakcję a to wszystko bez wychodzenia z domu. Istnieje możliwość odwiedzenia fizycznej siedziby sklepu aby zrobić zakupy. Jeżeli chciałbyś kompletnie zmienić wygląd swojej łazienki bądź kuchni w ofercie firmy znajdziesz artykuły, które pozwolą wyżej wymienionym pomieszczeniom zarówno funkcjonować, jak i wyglądać zgodnie z dzisiejszymi trendami w branży. Jeżeli jesteś architektem to znajdziesz tutaj produkty, dzięki którym będziesz miał szansę wykonać pracę dla swojego klienta.

Kilka słów o produktach i usługach Girt.
Oferta sklepu GIRT pozwala nam na zakup baterii do kuchni jednakże, jeżeli chodzi o łazienkę oferta jest o wiele bogatsza. Możemy znaleźć w niej baterie umywalkowe, prysznicowe, wannowe oraz bidetowe. Jeżeli w centrum naszego zainteresowania jest prysznic oraz akcesoria z nim związane, mamy wybór spośród kabin i brodzików oraz ścianek prysznicowych. Jeżeli chcielibyśmy aby w naszej łazience wisiała deszczownica, mamy wyboru spośród wielu urządzeń tego typu. Firma posiada również węże prysznicowe, słuchawki, zestawy prysznicowe oraz podtynkowe.

Zwroty oraz dostawa firmy GIRT.
Aby zwrócić lub zareklamować otrzymany produkt, musimy zarejestrować się na stronie internetowej klienta a następnie wypełnić formularz wpisując numer zamówienia oraz adres e-mail. Przy zamówieniu powyżej 70 zł możemy skorzystać z opcji darmowej przesyłki. Dostawcą może być firma InPost, DPD lub Schenker. Cena waha się w zależności od rozmiaru produktu i wielkości przesyłki. Aby dowiedzieć się więcej należy odwiedzić stronę internetową.

 

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu.
Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Czy firma wywiązała się z zawartej umowy usługowo - sprzedażowej? Czy jesteś zadowolony z jakości usług bądź produktów? Czy towar posiadał jakieś wady? Czy obsługa klienta dostarczyła Ci wszystkich niezbędnych informacji? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia, nawet krótki opis Twojego doświadczenia może okazać się pomocny dla innych użytkowników W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback. Z góry dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieje ze informacje zawarte na tej stronie okazały się pomocne.