NiezależnaOpinia

  Opinie Girlboss

  O sklepie Girlboss

  Właścicielem sklepu internetowego Girlboss jest firma Mindsupporters Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000649356, NIP: 9542772086, REGON: 366011709, kapitał zakładowy: 5000 zł.

  Oferta w sklepie Girlboss

  W ofercie sklepu internetowego Girlboss jest dostępny między innymi pakiet ebook + podstawowy audyt Twojej strony pod kątem SEO. Decydując się na zakup pakietu otrzymasz staranny raport, który wskaże Ci, co powinnaś poprawić na swojej stronie. Audyt pozwala na rozpoznanie bieżących problemów z pozycjonowaniem i dotarcie do ich źródła, w efekcie daje możliwość szybkiego poprawienia działania Twojej strony.
  Audyt to analiza błędów, które widnieją na Twojej stronie i obniżają jej pozycję. Po wykupieniu usługi audytu otrzymasz raport, zawierający spis adresów url, które: ktualnie nie działają, chociaż nadal są podlinkowane, zawierają znaki, które nie są czytelne dla robotów analizujących urle (np: spacje, znaki polskie), brakuje im tytułu lub mają długość nieadekwatną do wymogów (za krótkie, za długie), nie mają ustawionego opisu strony (description), brakuje im nagłówków h1, h2 lub jest zbyt wiele, nie mają ustawionych alternatywnych opisów dla zdjęć, mają zduplikowaną treść.
  Tak szeroki zakres audytu da Ci niezbędne wskazówki co zrobić, żeby Twoja strona miała lepsze wyniki wyszukiwania przez Google. Audyt pokazuje często popełniane błędy, gdy zdecydujesz się na ich usunięcie, Twoja strona będzie bardziej przyjazna dla wyszukiwarek i czytelników, którzy docenią przejrzystość treści i czytelne komunikaty.
  Świadome kreowanie marki osobistej jest sztuką, szczególnie w czasach kryzysu. Podczas jej tworzenia to Ty jesteś najważniejsza. Workbook to zbiór praktycznych wskazówek i ćwiczeń do pracy własnej, które pomogą Ci stworzyć silną i wyróżniającą się na rynku markę. Z pomocą workbooka stworzysz markę osobistą, którą wykreujesz na podstawie swoich wartości, celów i tego, co najbardziej cenisz w życiu zawodowym.

  Workbook

  o personal brandingu to produkt dla Ciebie, jeśli: chcesz wykreować silną markę osobistą i jesteś gotowa nad nią pracować, personal branding to obszar, w którym wciąż zdobywasz wiedzę i chcesz ją usystematyzować, poprzednie próby wykreowania marki osobistej spełzły na niczym i potrzebujesz rzetelnych informacji oraz ćwiczeń, by tym razem odnieść sukces, zależy Ci na szybkim określeniu lub zmianie kierunku swojego biznesu, chcesz stworzyć rozpoznawalną, a także autentyczną markę, opartą na silnych fundamentach i spójną z osobistymi wartościami.
  Przerobienie ćwiczeń z workbooka ułatwi Ci zbudować markę osobistą: z którą klienci sami będą chcieli pracować, która będzie przyciągać odbiorców, bo będzie się wyróżniać na rynku, która zarabia i której klienci nie podważają cen produktów/usług.
  W workbooku znajdziesz: 46 stron ćwiczeń podzielonych na sekcje tematyczne; zaczniesz od siebie, od określenia swoich mocnych i słabych stron, opracujesz tożsamość marki oraz ustalisz, co Cię będzie wyróżniać na rynku, następnie skomponujesz misję swojej marki; w kolejnym kroku, ustalisz swoje cele, rozpiszesz wstępnie pomysły produktowe oraz zastanowisz się, na czym możesz zarabiać i do kogo sprzedawać (to Ci ułatwi segmentacja), na końcu, wstępnie zaplanujesz komunikację marketingową.
  W sklepie internetowym Girlboss masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony produkty: przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy lub TPay.

  Co sądzisz o ofercie Girlboss?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Girlboss? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Girlboss jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Girlboss i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Girlboss.

  Zakupy w sklepie vs Zakupy w internecie | Animacje Polish Sausage

  Girlboss
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Girlboss

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Girlboss jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Girlboss. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Girlboss?

  Girlboss działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Girlboss . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.