Gamiss

Wszystkie opinie

Gamiss

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Damian W
Kupiłem niektóre przedmioty od Gamiss 28/17 listopada i zgodnie z nimi produkty zostały wysłane następnego dnia. Teraz jest 18 lutego, „50 dni roboczych później” i nadal nic nie otrzymałem. Dostałe...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Kupiłem niektóre przedmioty od Gamiss 28/17 listopada i zgodnie z nimi produkty zostały wysłane następnego dnia. Teraz jest 18 lutego, „50 dni roboczych później” i nadal nic nie otrzymałem. Dostałem wiadomość e-mail od działu obsługi klienta w dniu 28/17 grudnia z informacją, że produkty zostały wysłane, ale ze względu na Boże Narodzenie i Nowy Rok może to potrwać dłużej. Próbowałem śledzić moje zamówienie, ale bez sukcesu.

  Ten strój to hańba. Reklamują się i chętnie przyjmują zamówienia, nie mając produktów na stanie. Po prawie miesięcznym oczekiwaniu dwa z zamówionych artykułów nie zostały nawet wysłane! A ponieważ pochodzą z Chin, jeśli kiedykolwiek, to trwają kolejne tygodnie (teraz jestem cytowany do siedmiu tygodni po wysłaniu!). Tyle o tych przedmiotach, które miały być prezentami świątecznymi. Istnieje wiele witryn e-commerce, które traktują swoich klientów z szacunkiem. To zdecydowanie nie jest jeden z nich. ZERO gwiazdek.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...