NiezależnaOpinia

  Opinie Frisco

  O sklepie Frisco

  Właścicielem sklepu internetowego Frisco jest firma Frisco S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000401344, NIP: 1132847981, REGON: 145819360, nr BDO: 000109941, kapitał zakładowy: 3 097 369,90 PLN.

  ZAKUPY!!! - sklepy internetowe Romwe i SheIn

  Oferta w sklepie Frisco

  W ofercie sklepu internetowego Frisco w dziale Świeże znajdziesz między innymi LURPAK Premium Miks tłuszczowy do smarowania. Zostało ono wyprodukowane ze świeżej śmietanki. Ma lekko słony smak, który pasuje do kanapek, smażenia i pieczenia nadając potrawom maślany smak. Miks Klasyczny nie zawiera konserwantów. Dzięki dodatkowi oleju rzepakowego i naturalnych kultur bakterii mlekowych łatwo się rozsmarowuje po wyjęciu z lodówki. Składa się z 67% tłuszczu mlecznego i 33% tłuszczu roślinnego. Miks Klasyczny zawiera rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A, D oraz E.
  COSTA COFFEE Sign Medium Kawa ziarnista znajduje się w dziale Kawa, herbata i kakao. Kawa COSTA COFFEE Signature Blend Medium Roast to średnio palona mieszanka arabiki i robusty. Łagodna i orzechowa, nadaje się do codziennej konsumpcji zarówno do kaw mlecznych jak i czarnych.
  W dziale napoje znajdziesz wodę RODOWITA Woda mineralna niegazowana. Rodowita to naturalna woda mineralna, pochodzi z jednego z najczystszych, najmniej uprzemysłowionych rejonów Polski – z Roztocza. Woda jest czysta geologicznie (potwierdzone badaniami), m.in. o niskiej (0,043 mg/L) zawartości azotanów pochodzących głównie z nawozów rolniczych. Woda jest średniozmineralizowana o zbalansowanym poziomie niezbędnych minerałów (564 mg/l), w tym wapnia i magnezu. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Na bazie tej wody można przygotowywać żywność dla niemowląt oraz spożywać ją bez ograniczeń ilościowych. Ma lekko zasadowe pH (7,6) i zawiera krzemionkę pożądaną ze względu na właściwości prozdrowotne.
  Wśród alkoholi dostępna jest w sklepie whisky GLENMORANGIE 18 YO. Glenmorangie – destylarnia whisky w miejscowości Tain położonej w regionie Highland w północnej Szkocji. Stworzyła ona najlepiej sprzedającą się dziś w Szkocji single malt whisky, jedną z najbardziej znanych i cenionych marek tego napoju, o tej samej zresztą nazwie, na świecie. Oficjalnym rokiem powstania destylarni Glenmorangie jest rok 1843, w którym William Matheson otrzymał licencję na destylację whisky. I chociaż jej produkcja ruszyła dopiero w listopadzie 1849 r., to historia napoju z posiadłości Morangie sięga wieku XVII. Z tego bowiem okresu pochodzą pierwsze wzmianki o destylacji whisky (wówczas jeszcze nielegalnej) w Tain. Od samego początku whisky z Morangie cieszyła się dużym powodzeniem. Mimo prymitywnych, nawet jak na ówczesne czasy, warunków produkcji, w roku 1880 była eksportowana do Włoch i USA, a roczny wyrób przekraczał 90 tysięcy litrów. W roku 1887 powstała firma Glenmorangie Distillery Co. Ltd. W roku 1918 Glenmorangie przeszła na własność rodziny Macdonald i należy odtąd do firmy Macdonald and Muir, pozostając jednak przy swojej dawnej nazwie.
  Obecnie do Glenmorangie PCL obok destylarni w Tain należy też destylarnia Glen Moray (przejęta w r. 1920) i od 1997 roku słynne zakłady Ardbeg. W roku 2004 francuski koncern Moët Hennessy Louis Vuitton S. A. (LVMH) wykupując udziały rodziny Macdonald przejmuje Glenmorangie PCL. Od końca XIX w. pracowało w destylarni od 12 do 16 osób, a od roku 1920 po dzień dzisiejszy zatrudnionych jest tam stale 16 osób (mężczyzn). O tym, że stało się to już tradycją informują nas etykietki na butelkach: "Handcrafted by the Sixteen Men of Tain" (Ręczna robota szesnastu mężczyzn z Tain).
  Ponadto produkty ogólnospożywcze znajdziesz w działach: BIO, Strefa Roślinna, Piekarnia, cukiernia, Mrożone, Spożywcze, Słodycze i przekąski, Bakalie, pestki, ziarna.
  Pozostałę produkty znajdziesz w działąch Mama i dziecko, Drogeria, Środki czystości, chemia, Dla zwierząt, Sport i zdrowie, Dom, biuro, auto, ogród.W sklepie internetowym Frisco masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: przelewem online; przelewem z odroczonym terminem płatność (opcja dostępna tylko dla Klientów Frisco Biznes); przy odbiorze kartą;przy odbiorze bonami SODEXO oraz BONUS SYSTEM.
  Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Frisco odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, a na terenie Warszawy i okolic również firmowym vanem.

  Co sądzisz o ofercie Frisco?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Frisco? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Frisco jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Frisco i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Frisco.

  Frisco
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Frisco

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Frisco jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Frisco. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Frisco?

  Frisco działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Frisco com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!