Frisco

Wszystkie opinie

Frisco

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

R
Rafał
Kierowcy przywożący towar są bardzo nieuważni. Potrafią uszkodzić zaparkowane obok auto podczas manewrów i uciec z miejsca zdarzenia. Kierownik logistyki firmy frisco to tchórz który nie potrafi za...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  food

  Kierowcy przywożący towar są bardzo nieuważni. Potrafią uszkodzić zaparkowane obok auto podczas manewrów i uciec z miejsca zdarzenia. Kierownik logistyki firmy frisco to tchórz który nie potrafi zainteresować się problem, chowa głowę w piasek i nie umie podejmować samodzielnie decyzji. Proszę o rozważne zakupy zważając na opinie również innych osób.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Frisco

O sklepie Frisco
Właścicielem sklepu internetowego Frisco jest firma Frisco S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 306/308, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000401344, NIP: 1132847981, REGON: 145819360, nr BDO: 000109941, kapitał zakładowy: 3 097 369,90 PLN.

Oferta w sklepie Frisco
W ofercie sklepu internetowego Frisco w dziale Świeże znajdziesz między innymi LURPAK Premium Miks tłuszczowy do smarowania. Zostało ono wyprodukowane ze świeżej śmietanki. Ma lekko słony smak, który pasuje do kanapek, smażenia i pieczenia nadając potrawom maślany smak. Miks Klasyczny nie zawiera konserwantów. Dzięki dodatkowi oleju rzepakowego i naturalnych kultur bakterii mlekowych łatwo się rozsmarowuje po wyjęciu z lodówki. Składa się z 67% tłuszczu mlecznego i 33% tłuszczu roślinnego. Miks Klasyczny zawiera rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A, D oraz E.
COSTA COFFEE Sign Medium Kawa ziarnista znajduje się w dziale Kawa, herbata i kakao. Kawa COSTA COFFEE Signature Blend Medium Roast to średnio palona mieszanka arabiki i robusty. Łagodna i orzechowa, nadaje się do codziennej konsumpcji zarówno do kaw mlecznych jak i czarnych.
W dziale napoje znajdziesz wodę RODOWITA Woda mineralna niegazowana. Rodowita to naturalna woda mineralna, pochodzi z jednego z najczystszych, najmniej uprzemysłowionych rejonów Polski – z Roztocza.  Woda jest czysta geologicznie (potwierdzone badaniami), m.in. o niskiej (0,043 mg/L) zawartości azotanów pochodzących głównie z nawozów rolniczych. Woda jest średniozmineralizowana o zbalansowanym poziomie niezbędnych minerałów (564 mg/l), w tym wapnia i magnezu. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Na bazie tej wody można przygotowywać żywność dla niemowląt oraz spożywać ją bez ograniczeń ilościowych. Ma lekko zasadowe pH (7,6) i zawiera krzemionkę pożądaną ze względu na właściwości prozdrowotne.
Wśród alkoholi dostępna jest w sklepie whisky GLENMORANGIE 18 YO. Glenmorangie – destylarnia whisky w miejscowości Tain położonej w regionie Highland w północnej Szkocji. Stworzyła ona najlepiej sprzedającą się dziś w Szkocji single malt whisky, jedną z najbardziej znanych i cenionych marek tego napoju, o tej samej zresztą nazwie, na świecie. Oficjalnym rokiem powstania destylarni Glenmorangie jest rok 1843, w którym William Matheson otrzymał licencję na destylację whisky. I chociaż jej produkcja ruszyła dopiero w listopadzie 1849 r., to historia napoju z posiadłości Morangie sięga wieku XVII. Z tego bowiem okresu pochodzą pierwsze wzmianki o destylacji whisky (wówczas jeszcze nielegalnej) w Tain. Od samego początku whisky z Morangie cieszyła się dużym powodzeniem. Mimo prymitywnych, nawet jak na ówczesne czasy, warunków produkcji, w roku 1880 była eksportowana do Włoch i USA, a roczny wyrób przekraczał 90 tysięcy litrów. W roku 1887 powstała firma Glenmorangie Distillery Co. Ltd. W roku 1918 Glenmorangie przeszła na własność rodziny Macdonald i należy odtąd do firmy Macdonald and Muir, pozostając jednak przy swojej dawnej nazwie. 
Obecnie do Glenmorangie PCL obok destylarni w Tain należy też destylarnia Glen Moray (przejęta w r. 1920) i od 1997 roku słynne zakłady Ardbeg. W roku 2004 francuski koncern Moët Hennessy Louis Vuitton S. A. (LVMH) wykupując udziały rodziny Macdonald przejmuje Glenmorangie PCL. Od końca XIX w. pracowało w destylarni od 12 do 16 osób, a od roku 1920 po dzień dzisiejszy zatrudnionych jest tam stale 16 osób (mężczyzn). O tym, że stało się to już tradycją informują nas etykietki na butelkach: "Handcrafted by the Sixteen Men of Tain" (Ręczna robota szesnastu mężczyzn z Tain).
Ponadto produkty ogólnospożywcze znajdziesz w działach: BIO, Strefa Roślinna, Piekarnia, cukiernia, Mrożone, Spożywcze, Słodycze i przekąski, Bakalie, pestki, ziarna.
Pozostałę produkty znajdziesz w działąch Mama i dziecko, Drogeria, Środki czystości, chemia, Dla zwierząt, Sport i zdrowie, Dom, biuro, auto, ogród.W sklepie internetowym Frisco masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: przelewem online; przelewem z odroczonym terminem płatność (opcja dostępna tylko dla Klientów Frisco Biznes); przy odbiorze kartą;przy odbiorze bonami SODEXO oraz BONUS SYSTEM.
Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Frisco odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, a na terenie Warszawy i okolic również  firmowym vanem.

Co sądzisz o ofercie Frisco?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Frisco? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Frisco jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Frisco i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Frisco.