NiezależnaOpinia

  Opinie Foreo

  W ciągu zaledwie sześciu lat FOREO rozwinął się od dwóch pracowników w szwedzkiej centrali w 2013 roku do ponad 3000 wspaniałych ludzi na całym świecie. W tym czasie dostarczył również ponad 20 milionów produktów FOREO – kiedy coś dobrze działa, słowo rozprzestrzenia się szybko. Dla większości z ludzi FOREO świat piękna i dobrego samopoczucia był czymś całkowicie nowym, ale teraz są ekspertami. Dotyczy to wszystkich, od projektantów produktów po inżynierów. FOREO jest dla każdego. Dla każdego klienta, każdego pracownika, każdego miłośnika zdrowia i urody. Jeśli pasjonujesz się technologią, która ulepsza nasze życie, FOREO może być właśnie dla Ciebie. Wszyscy w FOREO mają jedną wspólną cechę. Zaangażowanie. Zaangażowanie w zmiany. Zaangażowanie w innowacje. Koniec z przewidywalnymi ścieżkami kariery. Koniec z niezręcznym milczeniem.

  Piękna historia

  FOREO nie jest tradycyjną firmą kosmetyczną. Należy do swojej własnej kategorii. Urządzenia do pielęgnacji skóry LUNA szturmem przejęły branżę, stając się wzorem do naśladowania w pielęgnacji twarzy. FOREO nie jest również marką elektrycznych szczoteczek do zębów, ale ISSA ogłosiła prawdopodobnie największą rewolucję w pielęgnacji stomatologicznej w ciągu ostatnich 50 lat. Niedawno zaprezentowane urządzenia UFO, czyli inteligentne maseczki, przekształciły świat masek, zamieniając codzienne czynności w odprężające rytuały. Wkrótce FOREO zaskoczy Was kolejnymi innowacjami.

  Gwarancja i zwroty

  Aby aktywować swoją 2-letnią ograniczoną gwarancję oraz 10-letnią gwarancję jakości, zarejestruj numer znajdujący się na Karcie Autentyczności FOREO pod zakładką REJESTRACJA PRODUKTU na twoim koncie FOREO. FOREO udziela 2-letniej ograniczonej gwarancji na niniejsze urządzenie, licząc od daty pierwszego zakupu; gwarancja obejmuje wady, wynikające z wadliwego wykonania lub materiałów tak i jak części ruchome, które mają wpływ na działanie urządzenia. Gwarancja nie dotyczy produktów z linii Play i urządzenia LUNA fofo. Gwarancja nie obejmuje pogorszenia stanu kosmetycznego urządzenia spowodowanego zwykłym zużyciem, ani uszkodzeń powstałych wskutek wypadku, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania. Próba otwarcia lub rozłożenia urządzenia (lub jego akcesoriów) na części spowoduje utratę gwarancji. Jeśli w okresie gwarancyjnym użytkownik zauważy usterkę i powiadomi o niej firmę FOREO, FOREO według własnego uznania, bezpłatnie wymieni urządzenie. Aby potwierdzić gwarancję, trzeba zachować oryginalny dowód zakupu i numer seryjny, umieszczony na spodzie produktu wraz z niniejszymi warunkami gwarancji przez okres obowiązywania gwarancji. Roszczenia z tytułu gwarancji muszą być poparte wiarygodnym dowodem, że roszczenie powstało w czasie objętym gwarancją. Ograniczona gwarancja jest wyłączną gwarancją i nie udziela się żadnych innych czy to pisemnych, ustnych, wyrażonych i domniemanych. Możesz dokonać zakupu nowego urządzenia z sklepu internetowego FOREO za 50% ceny katalogowej w związku z 10-letnią gwarancją jakości (zakup jest jednorazowy, ale obejmuje maksymalnie 5 produktów w jednym zamówieniu) jeśli: - Urządzenie ma wadę ukrytą, która ujawniła się po wygaśnięciu 24-miesięcznego okresu gwarancyjnego, lecz została zauważona w ciągu trwania 10-letniego okresu obejmującego gwarancję; - Wada ukryta ujawniła się w ciągu trwania 24-miesięcznego okresu gwarancyjnego, lecz zakupu urządzenia nie dokonano za pośrednictwem strony internetowej FOREO i nie ma możliwości okazania oryginalnego dowodu zakupu z różnych powodów. Wszyscy klienci FOREO mają możliwość zwrotu nierozpakowanych z oryginalnego pudełka i nieużywanych produktów w przeciągu 14 dni od dnia zakupu. FOREO nie przyjmuje zwrotów produktów, których opakowanie zostało otwarte.

  Co sądzisz o ofertach FOREO?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Foreo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Foreo

  Twoja opinia