FitPatrol Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

FitPatrol

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Albert
FitPatrol to najlepszy sklep sportowy, jakiego miałem okazję odwiedzić! Ich szeroka oferta sprzętu fitness i akcesoriów na pewno zaspokoi wymagania nawet najbardziej zapalonych miłośników sportu. K...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjny sklep sportowy ze sprzętem fitness

  FitPatrol to najlepszy sklep sportowy, jakiego miałem okazję odwiedzić! Ich szeroka oferta sprzętu fitness i akcesoriów na pewno zaspokoi wymagania nawet najbardziej zapalonych miłośników sportu. Kupiłem u nich markowe hantle do ćwiczeń siłowych oraz profesjonalny stepper, który okazał się świetnym wyborem dla mojej codziennej rutyny treningowej. Jako klient jestem bardzo zadowolony ze sposobu obsługi w FitPatrol - pracownicy są pomocni i miło nastawieni do każdego zgłoszenia czy pytania. Dodatkowo, ceny sprzętu są bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi sklepami tego typu. Podsumowując: jeśli szukasz miejsca gdzie możesz kupić wysokiej jakości sprzęt fitness i akcesoria w przystępnej cenie, to bez wahania polecam Ci FitPatrol!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo PUMA

PUMA

1 opinie

Sport ma moc przekształcania i wzmacniania nas. Jako jedna z wiodących marek sportowych na świecie naturaln...

Logo ForPro

ForPro

1 opinie

Obecnie bycie fit oznacza zarówno zbilansowanÄ… dietÄ™, jak również aktywność...