NiezależnaOpinia

  Opinie Fit Cuffs

  O firmie Fit Cuffs

  Fit Cuffs® jest własnością Larsa Pårupa i Alexa Nielsena. Siedziba firmy znajduje się w centrum fitness Odder, Højgaardsvej 9A, Odder w Danii.

  Oferta na Fit Cuffs

  W ofercie sklepu znajdziesz dopasowane mankiety w cenie od 53 € do 86 €, dopasowane mankiety - urządzenie Bluetooth (LOP) za 53 , dopasowane mankiety - kompletne + urządzenie Bluetooth za 359 €, dopasowane mankiety o niższej wydajności za 214 €, dopasowane mankiety kompletne z twardym futerałem za 338 €, Fit mankiety - Fit manometr za 53 €, dopasowane mankiety - mankiet na ramię za 70 €, dopasowane mankiety - nogawki za 86 €, dopasowane mankiety - cholewka Rehab za 118 €, dopasowane mankiety - Rehab Lower za 134 €, Fit mankiety - klinika rehabilitacyjna za 198 €, dopasowane mankiety - cholewka Performance za182 €, dopasowane mankiety - kompletne (jeden rozmiar dla wszystkich) za 321 €.
  Fit Cuffs® (ApS) to jeden rozmiar dla wszystkich jako nowoczesne urządzenie do treningu okluzji (BFR). Duński produkt, zaprojektowany w celu uzyskania optymalnych rezultatów od Prehab do Rehab Performance & Maintenance zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Od kwietnia 2020 roku dostępna jes nowa progresywna aplikacja internetowa „Fit Cuffs Training” , którą można pobierać na telefon tak samo, jak standardową aplikację z Google lub App Store. Indywidualna presja orientacyjna dla optymalnego bezpieczeństwa i skuteczności jest dostępna w aplikacji internetowej. Wystarczy odpowiednio wyregulować za pomocą manometru (Fit Manometer), który jest odłączany podczas treningu. Dzięki mankietom Fit - kompletnym otrzymujesz urządzenie zaprojektowane specjalnie do treningu. W ciągu 10-20 minut (w tym przywiązanie i odłączenie) osiągniesz trening porównywalny z 30-45 min konwencjonalnych ćwiczeń istotnych od Prehab do Rehab Performance & Maintenance. Fit Cuffs® został specjalnie zaprojektowany dla BFR i pasuje do wszystkich osób, niezależnie od wielkości kończyny. Mankiety na nogach mają szerokość 10 cm (4 cale), a mankiety na ramionach - 7 cm (2,8 cala), który jest optymalny pod względem efektu, bezpieczeństwa i wygody. Pojedynczy pęcherz, który umożliwia ograniczenie przepływu krwi o dowolny procent.
  W mankietach zastosowano mocny nylonowy materiał zapewniający najwyższy komfort, higienę i trwałość. Wytrzymałe szybkozłącze pozwala na szybkie mocowanie i odłączanie, przy jednoczesnym utrzymaniu nacisku mankietu dla swobody ruchu i spójnych wyników.
  Dokładne pomiary zapewnia manometr (Fit Manometer). W przeciwieństwie do innych marek, w których masz wiele różnych rozmiarów i musisz kupić kilka różnych mankietów, Fit Mankiety to jeden rozmiar uniwersalny. Domyślny rozmiar mankietu jest wystarczający w przybliżeniu dla 99% wszystkich osób posiadających tylko jedną wersję odpowiednio dla górnej i dolnej części ciała. W mankietach Fit zastosowano unikalny metalowy zawór znany również jako. szybkozłącze ze stali nierdzewnej i jest wyjątkowo trwałe w przeciwieństwie do plastikowych złączy. Ten unikalny szybkozłącze pozwala na ciągłe podłączanie i ponowne podłączanie przez manometr Fit podczas ćwiczeń. Stosowane plastikowe złącze w innych mankietach dostępnych na rynku powoduje, że ciśnienie spadnie podczas wysiłku, jeśli spróbujesz ponownie połączyć się lub włączysz manometr.
  Za zakupiony towar możesz zapłacić kartą kredytową: Visa, American Express, Mastercard, DK oraz PayPal. Firma zapewnia darmową wysyłkę na cały świat. Pełny zwrot pieniędzy jest akceptowany, jeśli zostanie zwrócony w ciągu 30 dni od dostawy.

  Co sądzisz o ofercie Fit Cuffs?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Fit Cuffs? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Fit Cuffs jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Fit Cuffs i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Fit Cuffs.

  Smart Cuffs BFR Arm Application

  Fit Cuffs
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Fit Cuffs

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Fit Cuffs jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Fit Cuffs. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Fit Cuffs?

  Fit Cuffs działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Fit Cuffs . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.